SEVTAP İsim Raporu:

SEVTAP Adının Yaygınlığı

SEVTAP Türkiye'de en çok kullanılan 733. isim (... 731. sarper, 732. selcan, 733. sevtap, 734. seyfi, 735. ishak, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı SEVTAP ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

SEVTAP adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:50 itibariyle yaklaşık 21,644 kişinin isminin SEVTAP olduğu ve SEVTAP isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEVTAP isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEVTAP yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEVTAP Türkiye'nin en yaygın 733. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 733. ad ise Lionel ismi. SEVTAP adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 731. Tan 732. Rolando 733. Lionel 734. Campbell 735. Tammy isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEVTAP isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEVTAP İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEVTAP İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEVTAP İsminin Yazılışı:

.......--.-.--.

Denizcilik Alfabesinde SEVTAP İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEVTAP İsminin Barkod Yazılışı:

SEVTAP ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEVTAP adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEVTAP KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEVTAP İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (evtap) göre sevtap ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (vtap) göre sevtap ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (tap) göre sevtap ile Uyumlu İsimler :

mehtap afitap sertap

Son 2 harfine (ap) göre sevtap ile Uyumlu İsimler :

serap cenap vahap şahap

BAŞ HARFLERİ SEVTAP İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (sevta) göre SEVTAP ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (sevt) göre SEVTAP ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sev) göre SEVTAP ile Uyumlu İsimler :

sevgi sevil sevda sevim seval sevinç sevcan sevilay sevgül sevin sevde sever sevgiye sevgün sevi sevindik sevdiye seven sevginur sevinde

İlk 2 harfine (se) göre SEVTAP ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sezgin seyhan sezai sefa serhan sedef sezen selen sertaç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha seyit sebahattin sena selcan seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda seyrani seray sernur seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEVTAP İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'ap' ile Biten İsimler :

serap sertap

's' ile başlayıp 'p' ile Biten İsimler :

sakıp sarp sualp

SEVTAP isminin Anlamı

SEVTAP Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEVTAP isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEVTAP + Anlam" veya "SEVTAP isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEVTAP ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEVTAP adını oluşturan S, E, V, T, A, P harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 100:

S
E
V
T
A
P
TOPLAM
22
6
27
24
1
20
100

SEVTAP ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2022. muhlis, 2023. neslihan, 2024. sevtap, 2025. soykan, 2026. yağmur, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 100 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

şevket coşkun cumhur yılmaz ertekin esengül esmeray fikriye firdevs gurur gülgün hürrem muhlis neslihan soykan yağmur izzet alaettin firuze gülsay gülter muteber ruhsar toygar