GÜLGÜN İsim Raporu:

GÜLGÜN Adının Yaygınlığı

GÜLGÜN Türkiye'de en çok kullanılan 704. isim (... 702. mümtaz, 703. fatoş, 704. gülgün, 705. gülnur, 706. güner, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı GÜLGÜN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

GÜLGÜN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:08 itibariyle yaklaşık 21,619 kişinin isminin GÜLGÜN olduğu ve GÜLGÜN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLGÜN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 GÜLGÜN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada GÜLGÜN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

GÜLGÜN Türkiye'nin en yaygın 704. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 704. ad ise Randal ismi. GÜLGÜN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 702. Israel 703. Minh 704. Randal 705. Lakshmi 706. Blaine isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLGÜN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLGÜN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLGÜN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLGÜN İsminin Yazılışı:

--...-.-..--...--.

Denizcilik Alfabesinde GÜLGÜN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLGÜN İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLGÜN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLGÜN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLGÜN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülgün) göre gülgün ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (lgün) göre gülgün ile Uyumlu İsimler :

nilgün ilgün

Son 3 harfine (gün) göre gülgün ile Uyumlu İsimler :

ergün özgün aygün gün akgün düzgün nurgün sevgün süzgün ilkgün

Son 2 harfine (ün) göre gülgün ile Uyumlu İsimler :

gülsün üstün sülün tüzün gülün

BAŞ HARFLERİ GÜLGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gülgü) göre GÜLGÜN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gülg) göre GÜLGÜN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLGÜN ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLGÜN ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'ün' ile Biten İsimler :

gülsün gülün

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gökçen gürkan gülcan gürhan gülten gülşen güven gökmen gültekin gülden gülseren gülhan güzin gülen gülbin gülsen gürcan gökben gökşen gülistan gülin gün günhan gülseven gıyasettin göksun gürsan gülderen gülsevin gökcan gönen gözen güjan göksen göktan göktigin gökşin

GÜLGÜN isminin Anlamı

GÜLGÜN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLGÜN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLGÜN + Anlam" veya "GÜLGÜN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLGÜN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLGÜN adını oluşturan G, Ü, L, G, Ü, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 100:

G
Ü
L
G
Ü
N
TOPLAM
8
26
15
8
26
17
100

GÜLGÜN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2018. firdevs, 2019. gurur, 2020. gülgün, 2021. hürrem, 2022. muhlis, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 100 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

şevket coşkun cumhur yılmaz ertekin esengül esmeray fikriye firdevs gurur hürrem muhlis neslihan sevtap soykan yağmur izzet alaettin firuze gülsay gülter muteber ruhsar toygar