GÜLESER İsim Raporu:

GÜLESER Adının Yaygınlığı

GÜLESER Türkiye'de en çok kullanılan 1248. isim (... 1246. gurur, 1247. güldal, 1248. güleser, 1249. gülfiliz, 1250. gülnare, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı GÜLESER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

GÜLESER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 18:58 itibariyle yaklaşık 6,307 kişinin isminin GÜLESER olduğu ve GÜLESER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLESER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLESER yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLESER Türkiye'nin en yaygın 1248. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1248. ad ise Habib ismi. GÜLESER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1246. Gavin 1247. Kate 1248. Habib 1249. Hussein 1250. Reynolds isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLESER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLESER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLESER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLESER İsminin Yazılışı:

--...-.-........-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLESER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLESER İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLESER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLESER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLESER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLESER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (üleser) göre güleser ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (leser) göre güleser ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (eser) göre güleser ile Uyumlu İsimler :

eser

Son 3 harfine (ser) göre güleser ile Uyumlu İsimler :

kevser müyesser gülser taciser efser mehser naser gülümser

Son 2 harfine (er) göre güleser ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder kunter merter nurer yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer ekber göçer süer gürler göker lider dönger müzekker nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver günfer

BAŞ HARFLERİ GÜLESER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (gülese) göre GÜLESER ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (güles) göre GÜLESER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (güle) göre GÜLESER ile Uyumlu İsimler :

güler gülen gülendam gülender gülerdem

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLESER ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLESER ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLESER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'ser' ile Biten İsimler :

gülser gülümser

'gü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

güler güner gürler güher gülender gülfer gülter gülver günfer

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

gülnur güngör gülizar göknur gurur günnur göçer gülfizar güvenir göker gaffar gazanfer gülbahar gülözgür

GÜLESER isminin Anlamı

GÜLESER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLESER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLESER + Anlam" veya "GÜLESER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLESER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLESER adını oluşturan G, Ü, L, E, S, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 104:

G
Ü
L
E
S
E
R
TOPLAM
8
26
15
6
22
6
21
104

GÜLESER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2103. sultan, 2104. gülderen, 2105. güleser, 2106. gülhanım, 2107. gülnihal, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 104 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ilknur nilüfer cüneyt sultan gülderen gülhanım gülnihal gülsev göknur nevzat ruhşat nüvis pertev satvet setenay sevgül sühendan veysel gülender meleknaz ümmiye zülfer