ŞANVER İsim Raporu:

ŞANVER Adının Yaygınlığı

ŞANVER Türkiye'de en çok kullanılan 1911. isim (... 1909. şadiye, 1910. şahap, 1911. şanver, 1912. ergüler, 1913. şehim, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ŞANVER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ŞANVER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:00 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin ŞANVER olduğu ve ŞANVER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞANVER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ŞANVER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ŞANVER Türkiye'nin en yaygın 1911. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1911. ad ise Zev ismi. ŞANVER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1909. Rajnikant 1910. Yoon 1911. Zev 1912. Samson 1913. Bernhard isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞANVER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞANVER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞANVER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞANVER İsminin Yazılışı:

....--....-..-.

Denizcilik Alfabesinde ŞANVER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞANVER İsminin Barkod Yazılışı:

ŞANVER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞANVER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞANVER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞANVER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (anver) göre şanver ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nver) göre şanver ile Uyumlu İsimler :

enver ünver

Son 3 harfine (ver) göre şanver ile Uyumlu İsimler :

münevver dilaver sever ziver bavver gülver selver server

Son 2 harfine (er) göre şanver ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer kader sezer dinçer özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker özger ergüler amber bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer

BAŞ HARFLERİ ŞANVER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (şanve) göre ŞANVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (şanv) göre ŞANVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şan) göre ŞANVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (şa) göre ŞANVER ile Uyumlu İsimler :

şahin şaban şafak şakir şamil şah şahabettin şahika şaziye şaduman şadiye şahap şadi şahinder şayeste şazimet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞANVER İLE UYUMLU İSİMLER:

'şa' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

şahinder

'ş' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

şakir şennur şener şemnur şehriyar şekur şehper

ŞANVER isminin Anlamı

ŞANVER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞANVER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞANVER + Anlam" veya "ŞANVER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞANVER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞANVER adını oluşturan Ş, A, N, V, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 95:

Ş
A
N
V
E
R
TOPLAM
23
1
17
27
6
21
95

ŞANVER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1910. veysi, 1911. ziver, 1912. şanver, 1913. şengül, 1914. şermin, ... Toplam 33 ismin aritmetik toplamı 95 (Binde 13.35 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tümay levent alaattin sermet ersoy nilgün zekiye gülşen halenur kamuran kudret mahmure muhammed nesrin nurkan orkun papatya peyker seyran tunahan tunay veysi ziver şengül şermin gülru gürsan mefkure sevinde seymen yurdal şahinder