YURDAL İsim Raporu:

YURDAL Adının Yaygınlığı

YURDAL Türkiye'de en çok kullanılan 2429. isim (... 2427. itidal, 2428. yunushan, 2429. yurdal, 2430. ışıltan, 2431. zekayi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı YURDAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

YURDAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:22 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin YURDAL olduğu ve YURDAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

YURDAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda YURDAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

YURDAL Türkiye'nin en yaygın 2429. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2429. ad ise Ang ismi. YURDAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2427. Kane 2428. Simpson 2429. Ang 2430. Hammond 2431. Armstrong isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

YURDAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde YURDAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde YURDAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde YURDAL İsminin Yazılışı:

-.--..-.-.-...-.-..

Denizcilik Alfabesinde YURDAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

YURDAL İsminin Barkod Yazılışı:

YURDAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(YURDAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

YURDAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ YURDAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urdal) göre yurdal ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rdal) göre yurdal ile Uyumlu İsimler :

erdal serdal birdal

Son 3 harfine (dal) göre yurdal ile Uyumlu İsimler :

güldal sidal itidal nidal

Son 2 harfine (al) göre yurdal ile Uyumlu İsimler :

kemal hilal cemal meral nihal celal ünal bilal zuhal seval ünsal vural köksal zühal iclal feryal gülnihal hazal oryal koral zelal ikbal önal göksal heval zülal eftal emsal erkal yenal benal cevval delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nural nurkal soysal günal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal inal özal eflal oral zeynal zümral

BAŞ HARFLERİ YURDAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (yurda) göre YURDAL ile Uyumlu İsimler :

yurdanur yurda yurdaer yurdagül

İlk 4 harfine (yurd) göre YURDAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (yur) göre YURDAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (yu) göre YURDAL ile Uyumlu İsimler :

yusuf yunus yudum yunsur yusufhan yunushan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ YURDAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'yu' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

'y' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

yücel yüksel yenal yurdagül yaşagül yoncagül

YURDAL isminin Anlamı

YURDAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size YURDAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "YURDAL + Anlam" veya "YURDAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
YURDAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

YURDAL adını oluşturan Y, U, R, D, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 95:

Y
U
R
D
A
L
TOPLAM
28
25
21
5
1
15
95

YURDAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1918. sevinde, 1919. seymen, 1920. yurdal, 1921. şahinder, 1922. mustafa, ... Toplam 33 ismin aritmetik toplamı 95 (Binde 13.35 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tümay levent alaattin sermet ersoy nilgün zekiye gülşen halenur kamuran kudret mahmure muhammed nesrin nurkan orkun papatya peyker seyran tunahan tunay veysi ziver şanver şengül şermin gülru gürsan mefkure sevinde seymen şahinder