KÖKSAL İsim Raporu:

KÖKSAL Adının Yaygınlığı

KÖKSAL Türkiye'de en çok kullanılan 651. isim (... 649. hüsamettin, 650. saffet, 651. köksal, 652. ümran, 653. mehdi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,681 kişiden birinin adı KÖKSAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.27.

KÖKSAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:14 itibariyle yaklaşık 24,322 kişinin isminin KÖKSAL olduğu ve KÖKSAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 321 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KÖKSAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KÖKSAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

KÖKSAL Türkiye'nin en yaygın 651. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 651. ad ise Evans ismi. KÖKSAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 649. Satish 650. Hunter 651. Evans 652. Willis 653. Shelley isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KÖKSAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KÖKSAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KÖKSAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KÖKSAL İsminin Yazılışı:

-.-----.-....-.-..

Denizcilik Alfabesinde KÖKSAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KÖKSAL İsminin Barkod Yazılışı:

KÖKSAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KÖKSAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KÖKSAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KÖKSAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (öksal) göre köksal ile Uyumlu İsimler :

göksal

Son 4 harfine (ksal) göre köksal ile Uyumlu İsimler :

eksal

Son 3 harfine (sal) göre köksal ile Uyumlu İsimler :

ünsal emsal gürsal kutsal ersal faysal soysal

Son 2 harfine (al) göre köksal ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal meral nihal celal ünal bilal zuhal seval vural zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal koral zelal ikbal önal güldal heval zülal eftal erkal yenal benal cevval delal günhal gülhal nural nurkal günal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal inal özal eflal oral sidal itidal yurdal zeynal zümral nidal

BAŞ HARFLERİ KÖKSAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (köksa) göre KÖKSAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (köks) göre KÖKSAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (kök) göre KÖKSAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre KÖKSAL ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KÖKSAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'kö' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

'k' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

kemal kamil koral kurtul kutsal kartal

KÖKSAL isminin Anlamı

KÖKSAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KÖKSAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KÖKSAL + Anlam" veya "KÖKSAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KÖKSAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KÖKSAL adını oluşturan K, Ö, K, S, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

K
Ö
K
S
A
L
TOPLAM
14
19
14
22
1
15
85

KÖKSAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1592. gönül, 1593. müfit, 1594. köksal, 1595. nesimi, 1596. miyase, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim fitnat güney gönül müfit nesimi miyase müjdat orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani elsun fehmiye gülsefa günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek keskin şevin