NEVAL İsim Raporu:

NEVAL Adının Yaygınlığı

NEVAL Türkiye'de en çok kullanılan 2053. isim (... 2051. dengir, 2052. devin, 2053. neval, 2054. didar, 2055. dijle, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NEVAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NEVAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 07:21 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin NEVAL olduğu ve NEVAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEVAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEVAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEVAL Türkiye'nin en yaygın 2053. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2053. ad ise Jenifer ismi. NEVAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2051. Jeannie 2052. Kendra 2053. Jenifer 2054. Sergey 2055. Rajinder isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEVAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEVAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEVAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEVAL İsminin Yazılışı:

-.....-.-.-..

Denizcilik Alfabesinde NEVAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEVAL İsminin Barkod Yazılışı:

NEVAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEVAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEVAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eval) göre neval ile Uyumlu İsimler :

seval heval

Son 3 harfine (val) göre neval ile Uyumlu İsimler :

cevval şevval

Son 2 harfine (al) göre neval ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal meral nihal celal ünal bilal zuhal ünsal vural köksal zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal koral zelal ikbal önal güldal göksal zülal eftal emsal erkal yenal benal delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nural nurkal soysal günal şimal battal bermal hayal kartal inal özal eflal oral sidal itidal yurdal zeynal zümral nidal

BAŞ HARFLERİ NEVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (neva) göre NEVAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nev) göre NEVAL ile Uyumlu İsimler :

nevzat nevin nevra nevriye nevim nevhiz nevil nevrez nevhan nevrah nevroz

İlk 2 harfine (ne) göre NEVAL ile Uyumlu İsimler :

neslihan nesrin neşe nedim necdet necati nejat necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nezihe neriman nejdet nebahat nebil nefise nesibe nesimi necat nedret nehir nezahat nezaket nebi necibe nedime nergiz nerime nesligül neslim nezail nezire neşem nezhet nefishan nezir nebibe nedviye nefer nejan nejla nesim nesli nesma neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

'n' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

nihal nurgül nail nil nursel nebil nilgül nesligül nevil nezail nural nurkal neytel nidal

NEVAL isminin Anlamı

NEVAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEVAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEVAL + Anlam" veya "NEVAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEVAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEVAL adını oluşturan N, E, V, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

N
E
V
A
L
TOPLAM
17
6
27
1
15
66

NEVAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 891. barkın, 892. cavidan, 893. neval, 894. karani, 895. merdan, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün armağan aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan ferrah fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nagihan nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal barkın cavidan karani merdan minel olgu rahman sevde simla şelale