NEZAİL İsim Raporu:

NEZAİL Adının Yaygınlığı

NEZAİL Türkiye'de en çok kullanılan 1765. isim (... 1763. nevil, 1764. nevrez, 1765. nezail, 1766. nezire, 1767. neşem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NEZAİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NEZAİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:22 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin NEZAİL olduğu ve NEZAİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEZAİL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEZAİL yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEZAİL Türkiye'nin en yaygın 1765. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1765. ad ise Hany ismi. NEZAİL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1763. Webb 1764. Ritu 1765. Hany 1766. Maged 1767. Debora isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEZAİL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEZAİL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEZAİL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEZAİL İsminin Yazılışı:

-..--...-...-..

Denizcilik Alfabesinde NEZAİL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEZAİL İsminin Barkod Yazılışı:

NEZAİL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEZAİL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEZAİL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEZAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ezail) göre nezail ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (zail) göre nezail ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ail) göre nezail ile Uyumlu İsimler :

ismail nail mikail cebrail

Son 2 harfine (il) göre nezail ile Uyumlu İsimler :

halil kamil serpil cemil seçil sevil adil idil nil beril şamil celil nebil erbil asil erdil israfil habil özbil nevil akil efil erdebil göknil

BAŞ HARFLERİ NEZAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nezai) göre NEZAİL ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (neza) göre NEZAİL ile Uyumlu İsimler :

nezahat nezaket

İlk 3 harfine (nez) göre NEZAİL ile Uyumlu İsimler :

nezih nezihe nezire nezhet nezir

İlk 2 harfine (ne) göre NEZAİL ile Uyumlu İsimler :

neslihan nevzat nesrin neşe nedim necdet necati nejat nevin necmettin necmi necip nergis nermin necla nevra neriman nejdet nebahat nebil nefise nesibe nesimi necat nedret nehir nebi necibe nevriye nedime nergiz nevim nerime nesligül neslim nevhiz nevil nevrez neşem neval nefishan nebibe nedviye nefer nejan nejla nesim nesli nesma nevhan nevrah nevroz neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEZAİL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'il' ile Biten İsimler :

nebil nevil

'n' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

nihal nurgül nail nil nursel nilgül nesligül nural nurkal neval neytel nidal

NEZAİL isminin Anlamı

NEZAİL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEZAİL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEZAİL + Anlam" veya "NEZAİL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEZAİL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEZAİL adını oluşturan N, E, Z, A, İ, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

N
E
Z
A
İ
L
TOPLAM
17
6
29
1
12
15
80

NEZAİL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1427. yurda, 1428. zihni, 1429. nezail, 1430. sezen, 1431. refiye, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aygün aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay gökmen tanju haşmet yurda zihni sezen refiye rizan semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare mesude metehan perçin nezihe serbay tuğra övgü özder şivan