ÖVGÜ İsim Raporu:

ÖVGÜ Adının Yaygınlığı

ÖVGÜ Türkiye'de en çok kullanılan 2451. isim (... 2449. keskin, 2450. öniz, 2451. övgü, 2452. özde, 2453. özdem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ÖVGÜ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ÖVGÜ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:18 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin ÖVGÜ olduğu ve ÖVGÜ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÖVGÜ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÖVGÜ yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÖVGÜ Türkiye'nin en yaygın 2451. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2451. ad ise Silvio ismi. ÖVGÜ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2449. Angelique 2450. Bilal 2451. Silvio 2452. Consuelo 2453. Sabine isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÖVGÜ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÖVGÜ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÖVGÜ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÖVGÜ İsminin Yazılışı:

---...---...-

Denizcilik Alfabesinde ÖVGÜ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÖVGÜ İsminin Barkod Yazılışı:

ÖVGÜ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÖVGÜ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÖVGÜ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÖVGÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (vgü) göre övgü ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre övgü ile Uyumlu İsimler :

bengü özgü hülagü

BAŞ HARFLERİ ÖVGÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (övg) göre ÖVGÜ ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (öv) göre ÖVGÜ ile Uyumlu İsimler :

övünç övül

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÖVGÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

'ö' ile başlayıp 'ü' ile Biten İsimler :

ömrü özgü öncü öykü

ÖVGÜ isminin Anlamı

ÖVGÜ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÖVGÜ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÖVGÜ + Anlam" veya "ÖVGÜ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÖVGÜ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÖVGÜ adını oluşturan Ö, V, G, Ü harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

Ö
V
G
Ü
TOPLAM
19
27
8
26
80

ÖVGÜ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1446. serbay, 1447. tuğra, 1448. övgü, 1449. özder, 1450. şivan, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aygün aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay gökmen tanju haşmet yurda zihni nezail sezen refiye rizan semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare mesude metehan perçin nezihe serbay tuğra özder şivan