RİZAN İsim Raporu:

RİZAN Adının Yaygınlığı

RİZAN Türkiye'de en çok kullanılan 1798. isim (... 1796. raşide, 1797. rejin, 1798. rizan, 1799. rohat, 1800. roza, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı RİZAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

RİZAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:13 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin RİZAN olduğu ve RİZAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RİZAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 RİZAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada RİZAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

RİZAN Türkiye'nin en yaygın 1798. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1798. ad ise Manju ismi. RİZAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1796. Lopez 1797. Chitra 1798. Manju 1799. Sujatha 1800. Karyn isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RİZAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RİZAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RİZAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RİZAN İsminin Yazılışı:

.-...--...--.

Denizcilik Alfabesinde RİZAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RİZAN İsminin Barkod Yazılışı:

RİZAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RİZAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RİZAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

erizan

SON HARFLERİ RİZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (izan) göre rizan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (zan) göre rizan ile Uyumlu İsimler :

ramazan ozan nazan rezzan suzan ferzan firuzan feyzan şürzan lerzan füruzan

Son 2 harfine (an) göre rizan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ RİZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (riza) göre RİZAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (riz) göre RİZAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ri) göre RİZAN ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RİZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ri' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan reyhan rıdvan ruşen rezzan ruhan rahşan rengin ruken ramin reyyan rüknettin rejin rukan rüçhan refhan revan rahman rehan rojbin ruhsen

RİZAN isminin Anlamı

RİZAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RİZAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RİZAN + Anlam" veya "RİZAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RİZAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RİZAN adını oluşturan R, İ, Z, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

R
İ
Z
A
N
TOPLAM
21
12
29
1
17
80

RİZAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1430. sezen, 1431. refiye, 1432. rizan, 1433. semahat, 1434. özkan, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aygün aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay gökmen tanju haşmet yurda zihni nezail sezen refiye semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare mesude metehan perçin nezihe serbay tuğra övgü özder şivan