REJİN İsim Raporu:

REJİN Adının Yaygınlığı

REJİN Türkiye'de en çok kullanılan 1797. isim (... 1795. ramize, 1796. raşide, 1797. rejin, 1798. rizan, 1799. rohat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı REJİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

REJİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 12:49 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin REJİN olduğu ve REJİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

REJİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda REJİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

REJİN Türkiye'nin en yaygın 1797. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1797. ad ise Chitra ismi. REJİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1795. Lanier 1796. Lopez 1797. Chitra 1798. Manju 1799. Sujatha isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

REJİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde REJİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde REJİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde REJİN İsminin Yazılışı:

.-...---..-.

Denizcilik Alfabesinde REJİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

REJİN İsminin Barkod Yazılışı:

REJİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(REJİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

REJİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ REJİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ejin) göre rejin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (jin) göre rejin ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (in) göre rejin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin berçin berin

BAŞ HARFLERİ REJİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (reji) göre REJİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (rej) göre REJİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (re) göre REJİN ile Uyumlu İsimler :

recep reyhan remzi refik reşit reşat resul rezzan reha recai remziye rengin resmiye refika refiye reyyan refi refhan refia revan rebia rebiş refet rehan reis reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ REJİN İLE UYUMLU İSİMLER:

're' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

rengin

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan reyhan rıdvan ruşen rezzan ruhan rahşan ruken ramin reyyan rüknettin rizan rukan rüçhan refhan revan rahman rehan rojbin ruhsen

REJİN isminin Anlamı

REJİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size REJİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "REJİN + Anlam" veya "REJİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
REJİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

REJİN adını oluşturan R, E, J, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

R
E
J
İ
N
TOPLAM
21
6
13
12
17
69

REJİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1000. nadiye, 1001. nazar, 1002. rejin, 1003. roza, 1004. özcan, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram aysan deniz bessam cenkay duran farşid feyhan kerim kezban koral sezi taner melike nadiye nazar roza özcan samet seçgin suar uluç vasfi volga iklim şerif şule talay asiye dengir emür hatime ılgıt safire selcen itidal