REFET İsim Raporu:

REFET Adının Yaygınlığı

REFET Türkiye'de en çok kullanılan 2319. isim (... 2317. rebia, 2318. rebiş, 2319. refet, 2320. rehan, 2321. reis, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı REFET ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

REFET adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 16:54 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin REFET olduğu ve REFET isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

REFET adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 REFET yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada REFET sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

REFET Türkiye'nin en yaygın 2319. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2319. ad ise Belle ismi. REFET adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2317. Shelton 2318. Gill 2319. Belle 2320. Chu 2321. Robertson isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

REFET isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde REFET İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde REFET İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde REFET İsminin Yazılışı:

.-....-..-

Denizcilik Alfabesinde REFET İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

REFET İsminin Barkod Yazılışı:

REFET ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(REFET adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

REFET KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ REFET İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (efet) göre refet ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (fet) göre refet ile Uyumlu İsimler :

saffet rafet ülfet letafet afet

Son 2 harfine (et) göre refet ile Uyumlu İsimler :

mehmet ahmet demet muhammet fikret hikmet ismet buket necdet izzet şevket samet servet nusret saadet cevdet nimet nüket adalet haşmet behçet fazilet nejdet sermet nükhet hürriyet kudret mürüvvet tibet hamiyet hidayet kıymet kısmet nedret nezaket himmet vecdet hasret kifayet medet müferet nüshet satvet inayet nezhet gurbet hicret hümmet mefaret abdüssamet neşet nüzhet ümmet zinnet şazimet

BAŞ HARFLERİ REFET İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (refe) göre REFET ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ref) göre REFET ile Uyumlu İsimler :

refik refika refiye refi refhan refia

İlk 2 harfine (re) göre REFET ile Uyumlu İsimler :

recep reyhan remzi reşit reşat resul rezzan reha recai remziye rengin resmiye reyyan rejin revan rebia rebiş rehan reis reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ REFET İLE UYUMLU İSİMLER:

're' ile başlayıp 'et' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

rıfat reşit reşat raşit rafet ruhat ruhsat ruhşat rohat

REFET isminin Anlamı

REFET Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size REFET isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "REFET + Anlam" veya "REFET isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
REFET ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

REFET adını oluşturan R, E, F, E, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 64:

R
E
F
E
T
TOPLAM
21
6
7
6
24
64

REFET ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 816. onay, 817. rebiş, 818. refet, 819. haluk, 820. hilmi, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 64 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zafer nahit nihat kübra azime behiye besime beyhan beşir biray bükem cansel hicran ergin esti fügen fırat rıfat ulaş ılgaz kamile kasım lut musa nuhi runa sabire sarp selcan simge sıdıka yasef izbel arkın birdane canberk ikram özal nayıf hayat onay rebiş