REYYAN İsim Raporu:

REYYAN Adının Yaygınlığı

REYYAN Türkiye'de en çok kullanılan 1446. isim (... 1444. nilsu, 1445. rahile, 1446. reyyan, 1447. ruhat, 1448. rumeysa, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı REYYAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

REYYAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:51 itibariyle yaklaşık 6,312 kişinin isminin REYYAN olduğu ve REYYAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

REYYAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda REYYAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

REYYAN Türkiye'nin en yaygın 1446. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1446. ad ise Yousef ismi. REYYAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1444. Esteban 1445. Kai 1446. Yousef 1447. West 1448. Porter isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

REYYAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde REYYAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde REYYAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde REYYAN İsminin Yazılışı:

.-..-.---.--.--.

Denizcilik Alfabesinde REYYAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

REYYAN İsminin Barkod Yazılışı:

REYYAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(REYYAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

REYYAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ REYYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eyyan) göre reyyan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (yyan) göre reyyan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (yan) göre reyyan ile Uyumlu İsimler :

çağlayan noyan ayan bünyan çayan

Son 2 harfine (an) göre reyyan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan

BAŞ HARFLERİ REYYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (reyya) göre REYYAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (reyy) göre REYYAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (rey) göre REYYAN ile Uyumlu İsimler :

reyhan

İlk 2 harfine (re) göre REYYAN ile Uyumlu İsimler :

recep remzi refik reşit reşat resul rezzan reha recai remziye rengin resmiye refika refiye refi rejin refhan refia revan rebia rebiş refet rehan reis reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ REYYAN İLE UYUMLU İSİMLER:

're' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

reyhan rezzan refhan revan rehan

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan rıdvan ruşen ruhan rahşan rengin ruken ramin rüknettin rejin rizan rukan rüçhan rahman rojbin ruhsen

REYYAN isminin Anlamı

REYYAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size REYYAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "REYYAN + Anlam" veya "REYYAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
REYYAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

REYYAN adını oluşturan R, E, Y, Y, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 101:

R
E
Y
Y
A
N
TOPLAM
21
6
28
28
1
17
101

REYYAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2049. meftune, 2050. nedviye, 2051. reyyan, 2052. ruhsen, 2053. saygun, ... Toplam 22 ismin aritmetik toplamı 101 (Binde 8.9 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

adıgüzel hüsnü beyazıt kurtcebe kutsal muammer nevhiz solmaz yetkin zeynel şirvan saltuk damlanur mahrumi meftune nedviye ruhsen saygun seyyid tayyibe yektaali