SEYYİD İsim Raporu:

SEYYİD Adının Yaygınlığı

SEYYİD Türkiye'de en çok kullanılan 2373. isim (... 2371. arıkan, 2372. seyma, 2373. seyyid, 2374. nüzhet, 2375. sezercan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SEYYİD ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SEYYİD adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-03-2024 02:45 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin SEYYİD olduğu ve SEYYİD isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEYYİD isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEYYİD yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEYYİD Türkiye'nin en yaygın 2373. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2373. ad ise Ewing ismi. SEYYİD adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2371. Judah 2372. Shantilal 2373. Ewing 2374. Ashton 2375. Ferris isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEYYİD isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEYYİD İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEYYİD İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEYYİD İsminin Yazılışı:

....-.---.--..-..

Denizcilik Alfabesinde SEYYİD İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEYYİD İsminin Barkod Yazılışı:

SEYYİD ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEYYİD adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEYYİD KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEYYİD İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eyyid) göre seyyid ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (yyid) göre seyyid ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (yid) göre seyyid ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (id) göre seyyid ile Uyumlu İsimler :

said farşid zahid mucid

BAŞ HARFLERİ SEYYİD İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (seyyi) göre SEYYİD ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (seyy) göre SEYYİD ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sey) göre SEYYİD ile Uyumlu İsimler :

seyhan seyit seyfi seyfullah seydi seyran seyda seyithan seyrani seyfettin seymen seyhun seyla seylan seyma

İlk 2 harfine (se) göre SEYYİD ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay sebahattin sena selcan sevtap serdal sermin sertan sebahat sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra sencer sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seray sernur sevde sever serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEYYİD İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'id' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'd' ile Biten İsimler :

said

SEYYİD isminin Anlamı

SEYYİD Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEYYİD isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEYYİD + Anlam" veya "SEYYİD isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEYYİD ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEYYİD adını oluşturan S, E, Y, Y, İ, D harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 101:

S
E
Y
Y
İ
D
TOPLAM
22
6
28
28
12
5
101

SEYYİD ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2052. ruhsen, 2053. saygun, 2054. seyyid, 2055. tayyibe, 2056. yektaali, ... Toplam 22 ismin aritmetik toplamı 101 (Binde 8.9 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

adıgüzel hüsnü beyazıt kurtcebe kutsal muammer nevhiz solmaz yetkin zeynel şirvan saltuk damlanur mahrumi meftune nedviye reyyan ruhsen saygun tayyibe yektaali