SENCER İsim Raporu:

SENCER Adının Yaygınlığı

SENCER Türkiye'de en çok kullanılan 1175. isim (... 1173. peyami, 1174. raziye, 1175. sencer, 1176. seyda, 1177. seyithan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı SENCER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

SENCER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:03 itibariyle yaklaşık 9,008 kişinin isminin SENCER olduğu ve SENCER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SENCER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SENCER yaşadığını tahmin ediyoruz.

SENCER Türkiye'nin en yaygın 1175. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1175. ad ise Nirmala ismi. SENCER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1173. Kumari 1174. Hart 1175. Nirmala 1176. Nitin 1177. Lon isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SENCER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SENCER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SENCER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SENCER İsminin Yazılışı:

....-.-.-...-.

Denizcilik Alfabesinde SENCER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SENCER İsminin Barkod Yazılışı:

SENCER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SENCER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SENCER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SENCER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (encer) göre sencer ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ncer) göre sencer ile Uyumlu İsimler :

tuncer

Son 3 harfine (cer) göre sencer ile Uyumlu İsimler :

hacer

Son 2 harfine (er) göre sencer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler cafer caner enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ SENCER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (sence) göre SENCER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (senc) göre SENCER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sen) göre SENCER ile Uyumlu İsimler :

senem sena sennur senar

İlk 2 harfine (se) göre SENCER ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran seyda seyithan sezgi selah semahat semin seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz serbülent sertap setenay sevgiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SENCER İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

seher sezer sefer sever selver server

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner sarper sümer saynur sennur sernur süer sedanur suar sunar sancar sedar semanur semir senar serdenur sevginur sidar sungur

SENCER isminin Anlamı

SENCER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SENCER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SENCER + Anlam" veya "SENCER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SENCER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SENCER adını oluşturan S, E, N, C, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 75:

S
E
N
C
E
R
TOPLAM
22
6
17
3
6
21
75

SENCER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1240. eyşan, 1241. kerime, 1242. sencer, 1243. fulden, 1244. özdem, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 75 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuri metin aybars filiz ayşen bihter reşat cengiz dündar süer seçkin erkman gülhal nazmi nasuh sevgi nimet nüşabe ofelya şerife seyfi tugan tunga özer uzcan şadiye şenay bediray eyşan kerime fulden özdem özenç şekip