SEMİR İsim Raporu:

SEMİR Adının Yaygınlığı

SEMİR Türkiye'de en çok kullanılan 2355. isim (... 2353. selviye, 2354. semanur, 2355. semir, 2356. semire, 2357. semray, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SEMİR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SEMİR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:30 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin SEMİR olduğu ve SEMİR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEMİR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEMİR yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEMİR Türkiye'nin en yaygın 2355. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2355. ad ise Rhea ismi. SEMİR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2353. Waldemar 2354. Robb 2355. Rhea 2356. Quynh 2357. Venkat isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEMİR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEMİR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEMİR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEMİR İsminin Yazılışı:

....--...-.

Denizcilik Alfabesinde SEMİR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEMİR İsminin Barkod Yazılışı:

SEMİR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEMİR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEMİR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

semire

SON HARFLERİ SEMİR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (emir) göre semir ile Uyumlu İsimler :

emir özdemir demir aydemir candemir

Son 3 harfine (mir) göre semir ile Uyumlu İsimler :

belamir

Son 2 harfine (ir) göre semir ile Uyumlu İsimler :

kadir bekir tahir şakir cihangir abdülkadir nadir mahir üzeyir beşir cevahir zübeyir bedir ebubekir cabir nehir yasir fahir güvenir macir zahir dengir nezir münir

BAŞ HARFLERİ SEMİR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (semi) göre SEMİR ile Uyumlu İsimler :

semih semiha semin semire semihat

İlk 3 harfine (sem) göre SEMİR ile Uyumlu İsimler :

sema semra semahat semavi semanur semray

İlk 2 harfine (se) göre SEMİR ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi selin selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEMİR İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'ir' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner seher sezer sarper sümer saynur sefer sencer sennur sernur sever süer sedanur suar sunar sancar sedar selver semanur senar serdenur server sevginur sidar sungur

SEMİR isminin Anlamı

SEMİR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEMİR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEMİR + Anlam" veya "SEMİR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEMİR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEMİR adını oluşturan S, E, M, İ, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

S
E
M
İ
R
TOPLAM
22
6
16
12
21
77

SEMİR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1320. nadircan, 1321. selime, 1322. semir, 1323. serim, 1324. sezgi, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan ergun evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime serim sezgi zerel öniz