ZEREL İsim Raporu:

ZEREL Adının Yaygınlığı

ZEREL Türkiye'de en çok kullanılan 2434. isim (... 2432. zelha, 2433. zeran, 2434. zerel, 2435. zeybek, 2436. zeycan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ZEREL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ZEREL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 02:40 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin ZEREL olduğu ve ZEREL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ZEREL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ZEREL yaşadığını tahmin ediyoruz.

ZEREL Türkiye'nin en yaygın 2434. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2434. ad ise Shanthi ismi. ZEREL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2432. Poonam 2433. Agnieszka 2434. Shanthi 2435. Rupa 2436. Morteza isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ZEREL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ZEREL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ZEREL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ZEREL İsminin Yazılışı:

--....-...-..

Denizcilik Alfabesinde ZEREL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ZEREL İsminin Barkod Yazılışı:

ZEREL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ZEREL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ZEREL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ZEREL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erel) göre zerel ile Uyumlu İsimler :

erel

Son 3 harfine (rel) göre zerel ile Uyumlu İsimler :

gürel türel sürel

Son 2 harfine (el) göre zerel ile Uyumlu İsimler :

sibel emel yücel aysel yüksel veysel gürsel göksel nursel zeynel tansel ersel şenel ezel günsel mürsel tuncel cansel öncel mübeccel temel adıgüzel sonel ecmel izbel şemvel birsel minel neytel

BAŞ HARFLERİ ZEREL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (zere) göre ZEREL ile Uyumlu İsimler :

zeren

İlk 3 harfine (zer) göre ZEREL ile Uyumlu İsimler :

zerrin zeran

İlk 2 harfine (ze) göre ZEREL ile Uyumlu İsimler :

zeynep zehra zeki zeliha zekiye zekeriya zeynel zekai zelal zennure zevcan zekayi zelha zeybek zeycan zeynal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ZEREL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ze' ile başlayıp 'el' ile Biten İsimler :

zeynel

'z' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

zuhal zühal zelal zülal zeynal zümral

ZEREL isminin Anlamı

ZEREL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ZEREL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ZEREL + Anlam" veya "ZEREL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ZEREL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ZEREL adını oluşturan Z, E, R, E, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

Z
E
R
E
L
TOPLAM
29
6
21
6
15
77

ZEREL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1323. serim, 1324. sezgi, 1325. zerel, 1326. öniz, 1327. ersin, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan ergun evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime semir serim sezgi öniz