EMEL İsim Raporu:

EMEL Adının Yaygınlığı

EMEL Türkiye'de en çok kullanılan 81. isim (... 79. erhan, 80. filiz, 81. emel, 82. ufuk, 83. oğuz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 446 kişiden birinin adı EMEL ve ismin yaygınlık oranı binde 2.24.

EMEL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:33 itibariyle yaklaşık 202,199 kişinin isminin EMEL olduğu ve EMEL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2662 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EMEL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EMEL yaşadığını tahmin ediyoruz.

EMEL Türkiye'nin en yaygın 81. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 81. ad ise Joel ismi. EMEL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 79. Allan 80. Alexander 81. Joel 82. Dean 83. Stanley isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EMEL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EMEL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EMEL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EMEL İsminin Yazılışı:

.--..-..

Denizcilik Alfabesinde EMEL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EMEL İsminin Barkod Yazılışı:

EMEL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EMEL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EMEL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

temel

SON HARFLERİ EMEL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (mel) göre emel ile Uyumlu İsimler :

ecmel

Son 2 harfine (el) göre emel ile Uyumlu İsimler :

sibel yücel aysel yüksel veysel gürsel göksel nursel zeynel tansel ersel şenel ezel günsel gürel mürsel tuncel cansel öncel mübeccel adıgüzel sonel türel sürel izbel şemvel birsel erel minel neytel zerel

BAŞ HARFLERİ EMEL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (eme) göre EMEL ile Uyumlu İsimler :

emek

İlk 2 harfine (em) göre EMEL ile Uyumlu İsimler :

emre emine emin emrah emir emrullah emirali emrehan emirhan emsal emrahan emay emire emrecan emrem emür

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EMEL İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

erdal erol ertuğrul esengül ersel ezel erbil erdil eftal emsal erkal eylül ecmel edagül eksal ergül ersal efil erdebil erel eflal

EMEL isminin Anlamı

EMEL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EMEL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EMEL + Anlam" veya "EMEL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EMEL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EMEL adını oluşturan E, M, E, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 43:

E
M
E
L
TOPLAM
6
16
6
15
43

EMEL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 157. edip, 158. elem, 159. emel, 160. gaye, 161. melda, ... Toplam 17 ismin aritmetik toplamı 43 (Binde 6.88 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hakan berk akın benan atıf bilge feza çağdaş ceyda cihan edip elem gaye melda oben recai