EMRAH İsim Raporu:

EMRAH Adının Yaygınlığı

EMRAH Türkiye'de en çok kullanılan 113. isim (... 111. ihsan, 112. şükrü, 113. emrah, 114. nihat, 115. banu, ...). Ülkemizde yaklaşık her 614 kişiden birinin adı EMRAH ve ismin yaygınlık oranı binde 1.63.

EMRAH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 28-11-2022 04:03 itibariyle yaklaşık 143,963 kişinin isminin EMRAH olduğu ve EMRAH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1937 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EMRAH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EMRAH yaşadığını tahmin ediyoruz.

EMRAH Türkiye'nin en yaygın 113. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 113. ad ise Roy ismi. EMRAH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 111. Deborah 112. Glenn 113. Roy 114. Norman 115. Laura isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EMRAH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EMRAH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EMRAH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EMRAH İsminin Yazılışı:

.--.-..-....

Denizcilik Alfabesinde EMRAH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EMRAH İsminin Barkod Yazılışı:

EMRAH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EMRAH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EMRAH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

emrahan

SON HARFLERİ EMRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (mrah) göre emrah ile Uyumlu İsimler :

gümrah

Son 3 harfine (rah) göre emrah ile Uyumlu İsimler :

ferah ferrah nevrah

Son 2 harfine (ah) göre emrah ile Uyumlu İsimler :

abdullah gülşah emrullah nurullah agah sadullah feyzullah seyfullah hayrullah şah fethullah hamdullah selah fettah lütfullah cihanşah habibullah ahmetşah beytullah melikşah ilşah

BAŞ HARFLERİ EMRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (emra) göre EMRAH ile Uyumlu İsimler :

emrahan

İlk 3 harfine (emr) göre EMRAH ile Uyumlu İsimler :

emre emrullah emrehan emrecan emrem

İlk 2 harfine (em) göre EMRAH ile Uyumlu İsimler :

emine emin emel emir emek emirali emirhan emsal emay emire emür

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EMRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

'em' ile başlayıp 'ah' ile Biten İsimler :

emrullah

'e' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

EMRAH isminin Anlamı

EMRAH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EMRAH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EMRAH + Anlam" veya "EMRAH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EMRAH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EMRAH adını oluşturan E, M, R, A, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 54:

E
M
R
A
H
TOPLAM
6
16
21
1
10
54

EMRAH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 406. arkan, 407. rauf, 408. emrah, 409. atay, 410. ateş, ... Toplam 28 ismin aritmetik toplamı 54 (Binde 11.33 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

acarhan arkan rauf atay ateş berta halim çınar ebru elçin berat erdem fatih kahya necmi selah ilham atahan aşina benay canev cavide cemay ildar lamih miraç nejan