FERRAH İsim Raporu:

FERRAH Adının Yaygınlığı

FERRAH Türkiye'de en çok kullanılan 1617. isim (... 1615. ikbali, 1616. ferhun, 1617. ferrah, 1618. feruze, 1619. ferzat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FERRAH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FERRAH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:37 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin FERRAH olduğu ve FERRAH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERRAH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERRAH yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERRAH Türkiye'nin en yaygın 1617. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1617. ad ise Praveen ismi. FERRAH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1615. Jennie 1616. Jessie 1617. Praveen 1618. Khanh 1619. Yogesh isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERRAH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERRAH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERRAH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERRAH İsminin Yazılışı:

..-...-..-..-....

Denizcilik Alfabesinde FERRAH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERRAH İsminin Barkod Yazılışı:

FERRAH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERRAH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERRAH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (errah) göre ferrah ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rrah) göre ferrah ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rah) göre ferrah ile Uyumlu İsimler :

emrah ferah gümrah nevrah

Son 2 harfine (ah) göre ferrah ile Uyumlu İsimler :

abdullah gülşah emrullah nurullah agah sadullah feyzullah seyfullah hayrullah şah fethullah hamdullah selah fettah lütfullah cihanşah habibullah ahmetşah beytullah melikşah ilşah

BAŞ HARFLERİ FERRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ferra) göre FERRAH ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ferr) göre FERRAH ile Uyumlu İsimler :

ferruh

İlk 3 harfine (fer) göre FERRAH ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda feridun ferhan ferit feride ferdi feray ferzan ferah feryal feriha feragat ferahim ferhun feruze ferzat ferahnaz ferdağ ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERRAH ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'ah' ile Biten İsimler :

feyzullah ferah fethullah fettah

'f' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

fatih ferruh fetih

FERRAH isminin Anlamı

FERRAH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERRAH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERRAH + Anlam" veya "FERRAH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERRAH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERRAH adını oluşturan F, E, R, R, A, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

F
E
R
R
A
H
TOPLAM
7
6
21
21
1
10
66

FERRAH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 865. cezmi, 866. elvan, 867. ferrah, 868. fikri, 869. gökben, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün armağan aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nagihan nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal barkın cavidan neval karani merdan minel olgu rahman sevde simla şelale