FERRUH İsim Raporu:

FERRUH Adının Yaygınlığı

FERRUH Türkiye'de en çok kullanılan 569. isim (... 567. edip, 568. elçin, 569. ferruh, 570. gülhan, 571. güzin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,945 kişiden birinin adı FERRUH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.34.

FERRUH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:23 itibariyle yaklaşık 30,660 kişinin isminin FERRUH olduğu ve FERRUH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 404 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERRUH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERRUH yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERRUH Türkiye'nin en yaygın 569. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 569. ad ise Jimmy ismi. FERRUH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 567. Drew 568. Hong 569. Jimmy 570. Marina 571. Thi isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERRUH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERRUH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERRUH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERRUH İsminin Yazılışı:

..-...-..-...-....

Denizcilik Alfabesinde FERRUH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERRUH İsminin Barkod Yazılışı:

FERRUH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERRUH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERRUH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERRUH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (erruh) göre ferruh ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rruh) göre ferruh ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ruh) göre ferruh ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (uh) göre ferruh ile Uyumlu İsimler :

nuh nasuh memduh

BAŞ HARFLERİ FERRUH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ferru) göre FERRUH ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ferr) göre FERRUH ile Uyumlu İsimler :

ferrah

İlk 3 harfine (fer) göre FERRUH ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda feridun ferhan ferit feride ferdi feray ferzan ferah feryal feriha feragat ferahim ferhun feruze ferzat ferahnaz ferdağ ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERRUH ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERRUH İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'uh' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

fatih feyzullah ferah fethullah fettah ferrah fetih

FERRUH isminin Anlamı

FERRUH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERRUH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERRUH + Anlam" veya "FERRUH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERRUH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERRUH adını oluşturan F, E, R, R, U, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 90:

F
E
R
R
U
H
TOPLAM
7
6
21
21
25
10
90

FERRUH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1748. tevfik, 1749. erkut, 1750. ferruh, 1751. güliz, 1752. gülzade, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 90 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bülent berkten billur tevfik erkut güliz gülzade hamidiye hürol kürşad mebruke mefkür neriman nurer simavi sürel taşkın tuncel umut yeliz ilnur israfil güllü berceste dövran eylül gazanfer kerimcan mahsum mevzi mirşan munip selten buğrakan ilkgül zekayi özüm