BARKIN İsim Raporu:

BARKIN Adının Yaygınlığı

BARKIN Türkiye'de en çok kullanılan 1394. isim (... 1392. aysenur, 1393. çiler, 1394. barkın, 1395. baycan, 1396. bedia, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı BARKIN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

BARKIN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:28 itibariyle yaklaşık 6,298 kişinin isminin BARKIN olduğu ve BARKIN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BARKIN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BARKIN yaşadığını tahmin ediyoruz.

BARKIN Türkiye'nin en yaygın 1394. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1394. ad ise Archana ismi. BARKIN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1392. Riley 1393. Chen 1394. Archana 1395. Radhika 1396. Kelli isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BARKIN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BARKIN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BARKIN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BARKIN İsminin Yazılışı:

-....-.-.-.-..-.

Denizcilik Alfabesinde BARKIN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BARKIN İsminin Barkod Yazılışı:

BARKIN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BARKIN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BARKIN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BARKIN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (arkın) göre barkın ile Uyumlu İsimler :

yarkın arkın

Son 4 harfine (rkın) göre barkın ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (kın) göre barkın ile Uyumlu İsimler :

akın taşkın aşkın aykın alkın

Son 2 harfine (ın) göre barkın ile Uyumlu İsimler :

aydın yalçın ışın saygın ılgın yalın algın aysın barçın barın akalın çağın cansın

BAŞ HARFLERİ BARKIN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (barkı) göre BARKIN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (bark) göre BARKIN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (bar) göre BARKIN ile Uyumlu İsimler :

barış baran barbaros barlas barçın barın

İlk 2 harfine (ba) göre BARKIN ile Uyumlu İsimler :

banu bahar başak bayram bahadır bahattin baki basri bahri batuhan baha bahriye baybars babür başar balkan batur baturay bayazıt bayer baycan bahadırhan bayhan bayzar başaran bayındır bağcan bade bahrem bahtiyar bakiye bala battal battalgazi bavver başbuğ batu

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BARKIN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ba' ile başlayıp 'ın' ile Biten İsimler :

barçın barın

'b' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

burçin burhan berrin bahattin bilgehan birsen belgin beyhan baran bilgin berkan batuhan bünyamin benan bedrettin berhan bilgen bertan birkan balkan berkhan burhanettin baycan bircan boran buğrahan bigen bahadırhan bayhan başaran begümhan behnan berçin berin berkten bilhan birtan bünyan bağcan belçin benian benson berkin berivan birgin botan bulutcan borahan buğrakan

BARKIN isminin Anlamı

BARKIN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BARKIN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BARKIN + Anlam" veya "BARKIN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BARKIN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BARKIN adını oluşturan B, A, R, K, I, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

B
A
R
K
I
N
TOPLAM
2
1
21
14
11
17
66

BARKIN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 889. islam, 890. zelal, 891. barkın, 892. cavidan, 893. neval, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün armağan aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan ferrah fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nagihan nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal cavidan neval karani merdan minel olgu rahman sevde simla şelale