BENİAN İsim Raporu:

BENİAN Adının Yaygınlığı

BENİAN Türkiye'de en çok kullanılan 1992. isim (... 1990. bener, 1991. bengisu, 1992. benian, 1993. benson, 1994. beria, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BENİAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BENİAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:42 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin BENİAN olduğu ve BENİAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BENİAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BENİAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

BENİAN Türkiye'nin en yaygın 1992. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1992. ad ise Hasmukh ismi. BENİAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1990. Hiram 1991. Kee 1992. Hasmukh 1993. Rollin 1994. Mei isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BENİAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BENİAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BENİAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BENİAN İsminin Yazılışı:

-....-....--.

Denizcilik Alfabesinde BENİAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BENİAN İsminin Barkod Yazılışı:

BENİAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BENİAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BENİAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BENİAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (enian) göre benian ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nian) göre benian ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ian) göre benian ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (an) göre benian ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan denizhan kağan

BAŞ HARFLERİ BENİAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (benia) göre BENİAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (beni) göre BENİAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ben) göre BENİAN ile Uyumlu İsimler :

bengü bengi benan bengül benal benek benay bener bengisu benson

İlk 2 harfine (be) göre BENİAN ile Uyumlu İsimler :

bekir berna betül begüm berrin belgin beyhan berk berkan belkıs beril berrak beyza berkant berat bedrettin behçet behiye belma bedri berhan bektaş berfu berkay besim beste beşir bedir behzat bertan bedriye behice beyazıt behiç berkhan bedii beliğ bedia beray berceste begümhan behnan berçin berin berksoy berkten bernar berta bertuğ besime bessam beyatlı bediray begül behlül behram belamir belçin belde beria berker berki berkin bermal berivan betigül beytullah berke

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BENİAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'be' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

beyhan berkan benan berhan bertan berkhan begümhan behnan berivan

'b' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

burçin burhan berrin bahattin bilgehan birsen belgin baran bilgin batuhan bünyamin bedrettin bilgen birkan balkan burhanettin barkın baycan bircan boran buğrahan bigen bahadırhan barçın barın bayhan başaran berçin berin berkten bilhan birtan bünyan bağcan belçin benson berkin birgin botan bulutcan borahan buğrakan

BENİAN isminin Anlamı

BENİAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BENİAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BENİAN + Anlam" veya "BENİAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BENİAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BENİAN adını oluşturan B, E, N, İ, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 55:

B
E
N
İ
A
N
TOPLAM
2
6
17
12
1
17
55

BENİAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 453. açelya, 454. azat, 455. benian, 456. berki, 457. çimen, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 55 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nihal bekir buse deren dilara kenan emir ender erden erhan eser ezgi ilhan funda lora sebat serda yelda irem şahap açelya azat berki çimen erim hanım hayal leman oral sedar rehan sahra sidal