SAHRA İsim Raporu:

SAHRA Adının Yaygınlığı

SAHRA Türkiye'de en çok kullanılan 2334. isim (... 2333. safire, 2334. sahra, 2335. saide, 2336. ilşah, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SAHRA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SAHRA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:35 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin SAHRA olduğu ve SAHRA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SAHRA adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 987 SAHRA yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SAHRA sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

SAHRA Türkiye'nin en yaygın 2334. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2334. ad ise Paresh ismi. SAHRA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2332. Fabio 2333. Georgina 2334. Paresh 2335. Juliette 2336. Janusz isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SAHRA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SAHRA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SAHRA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SAHRA İsminin Yazılışı:

....-.....-..-

Denizcilik Alfabesinde SAHRA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SAHRA İsminin Barkod Yazılışı:

SAHRA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SAHRA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SAHRA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SAHRA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ahra) göre sahra ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (hra) göre sahra ile Uyumlu İsimler :

zehra

Son 2 harfine (ra) göre sahra ile Uyumlu İsimler :

esra semra bora kübra dilara buğra büşra nevra müberra hümeyra serra sümeyra almora lora sara azra buhara nora sera tuğra

BAŞ HARFLERİ SAHRA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sahr) göre SAHRA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sah) göre SAHRA ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (sa) göre SAHRA ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sait sadık sabri samet saim saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit said sabahattin saime sanem sarper sadullah sakine saniye safa sabriye sabit saadettin sadiye saygın sadun saruhan saynur sabahat safi samim satı salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp satvet savan sacide saba saltuk sancar saki sani safire saide saltukhan samiye satılmış saygun saygı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SAHRA İLE UYUMLU İSİMLER:

'sa' ile başlayıp 'ra' ile Biten İsimler :

sara

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema semra selma selda sevda suna sefa süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza sebla serra seyda serda süveyda simla sümeyra seyla saba sebila sera seyma

SAHRA isminin Anlamı

SAHRA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SAHRA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SAHRA + Anlam" veya "SAHRA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SAHRA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SAHRA adını oluşturan S, A, H, R, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 55:

S
A
H
R
A
TOPLAM
22
1
10
21
1
55

SAHRA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 463. sedar, 464. rehan, 465. sahra, 466. sidal, 467. nadir, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 55 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nihal bekir buse deren dilara kenan emir ender erden erhan eser ezgi ilhan funda lora sebat serda yelda irem şahap açelya azat benian berki çimen erim hanım hayal leman oral sedar rehan sidal