SUNA İsim Raporu:

SUNA Adının Yaygınlığı

SUNA Türkiye'de en çok kullanılan 385. isim (... 383. aydan, 384. aytekin, 385. suna, 386. berrin, 387. yıldız, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,732 kişiden birinin adı SUNA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.58.

SUNA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:29 itibariyle yaklaşık 52,262 kişinin isminin SUNA olduğu ve SUNA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 689 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SUNA adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 986 SUNA yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SUNA sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

SUNA Türkiye'nin en yaygın 385. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 385. ad ise Sam ismi. SUNA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 383. Marcia 384. Caroline 385. Sam 386. Andre 387. Jessica isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SUNA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SUNA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SUNA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SUNA İsminin Yazılışı:

.....--..-

Denizcilik Alfabesinde SUNA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SUNA İsminin Barkod Yazılışı:

SUNA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SUNA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SUNA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

sunay sunar

SON HARFLERİ SUNA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (una) göre suna ile Uyumlu İsimler :

tuna runa

Son 2 harfine (na) göre suna ile Uyumlu İsimler :

berna rana sena asena sina hüsna liana aşina dalina lerna rona

BAŞ HARFLERİ SUNA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (sun) göre SUNA ile Uyumlu İsimler :

sunay sunday sunar sungur

İlk 2 harfine (su) göre SUNA ile Uyumlu İsimler :

suat sultan suzan suphi sururi sualp suar sulhi suzi suzin suavi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SUNA İLE UYUMLU İSİMLER:

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema semra selma selda sevda sefa süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza sebla serra seyda serda süveyda simla sümeyra sara seyla saba sahra sebila sera seyma

SUNA isminin Anlamı

SUNA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SUNA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SUNA + Anlam" veya "SUNA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SUNA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SUNA adını oluşturan S, U, N, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 65:

S
U
N
A
TOPLAM
22
25
17
1
65

SUNA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 823. alpay, 824. nazan, 825. suna, 826. berrak, 827. dinçer, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 65 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haluk hilmi afitap erdinç alpay nazan berrak dinçer ozan olcay emrem alpin fazila hafize latife leyla talat ersal merih mut nafız nesibe seher tandan ödül buyçe firat ceyhan direnç güjan sancar hasip mehri rahile arıkan önay öncü