SUAVİ İsim Raporu:

SUAVİ Adının Yaygınlığı

SUAVİ Türkiye'de en çok kullanılan 2381. isim (... 2379. sonat, 2380. soydan, 2381. suavi, 2382. sungur, 2383. süheyl, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SUAVİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SUAVİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-03-2024 02:39 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin SUAVİ olduğu ve SUAVİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SUAVİ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SUAVİ yaşadığını tahmin ediyoruz.

SUAVİ Türkiye'nin en yaygın 2381. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2381. ad ise Laila ismi. SUAVİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2379. Maha 2380. Katie 2381. Laila 2382. Dmitry 2383. Anup isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SUAVİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SUAVİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SUAVİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SUAVİ İsminin Yazılışı:

.....-.-...-..

Denizcilik Alfabesinde SUAVİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SUAVİ İsminin Barkod Yazılışı:

SUAVİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SUAVİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SUAVİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SUAVİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (uavi) göre suavi ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (avi) göre suavi ile Uyumlu İsimler :

simavi semavi

Son 2 harfine (vi) göre suavi ile Uyumlu İsimler :

ulvi selvi sevi

BAŞ HARFLERİ SUAVİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (suav) göre SUAVİ ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sua) göre SUAVİ ile Uyumlu İsimler :

suat sualp suar

İlk 2 harfine (su) göre SUAVİ ile Uyumlu İsimler :

sultan suna sunay suzan suphi sunday sururi sulhi sunar suzi suzin sungur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SUAVİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'su' ile başlayıp 'vi' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

sevgi sami sabri sezai selami sadi seyfi suphi selvi seydi sezgi safi seyrani sezi sururi sevi simavi sulhi suzi saki sani sebati semavi selmani

SUAVİ isminin Anlamı

SUAVİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SUAVİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SUAVİ + Anlam" veya "SUAVİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SUAVİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SUAVİ adını oluşturan S, U, A, V, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 87:

S
U
A
V
İ
TOPLAM
22
25
1
27
12
87

SUAVİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1682. çağlaralp, 1683. nilkay, 1684. suavi, 1685. öykü, 1686. artun, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 87 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

gökşen murat abdülgani bertuğ cemaliye devrim dilaver şeniz gürkan nüket kadriye mithat mümin nilberk nizami perihan saygın ulus umur beyatlı övül şinasi elifnaz çağlaralp nilkay öykü