ULVİ İsim Raporu:

ULVİ Adının Yaygınlığı

ULVİ Türkiye'de en çok kullanılan 742. isim (... 740. nezihe, 741. serdal, 742. ulvi, 743. adalet, 744. rüştü, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı ULVİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

ULVİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:30 itibariyle yaklaşık 18,053 kişinin isminin ULVİ olduğu ve ULVİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ULVİ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ULVİ yaşadığını tahmin ediyoruz.

ULVİ Türkiye'nin en yaygın 742. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 742. ad ise Dwayne ismi. ULVİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 740. Gustavo 741. Rajendra 742. Dwayne 743. Tracey 744. Rajiv isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ULVİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ULVİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ULVİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ULVİ İsminin Yazılışı:

..-.-.....-..

Denizcilik Alfabesinde ULVİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ULVİ İsminin Barkod Yazılışı:

ULVİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ULVİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ULVİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ULVİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (lvi) göre ulvi ile Uyumlu İsimler :

selvi

Son 2 harfine (vi) göre ulvi ile Uyumlu İsimler :

sevi simavi semavi suavi

BAŞ HARFLERİ ULVİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ulv) göre ULVİ ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ul) göre ULVİ ile Uyumlu İsimler :

ulaş uluç ulus

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ULVİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'u' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

ULVİ isminin Anlamı

ULVİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ULVİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ULVİ + Anlam" veya "ULVİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ULVİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ULVİ adını oluşturan U, L, V, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 79:

U
L
V
İ
TOPLAM
25
15
27
12
79

ULVİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1375. yağız, 1376. yelin, 1377. ulvi, 1378. nazır, 1379. ayavar, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 79 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nazır ayavar aydoğan aysın bahadırhan berrin cevval erhun güçlü günhan göksal gözen makbule mevhibe nedret nevin nural ramiz rüçhan zeren özgen şenol adviye birgit doğanay simay evşen memduha tuğcan şemsi