SEBİLA İsim Raporu:

SEBİLA Adının Yaygınlığı

SEBİLA Türkiye'de en çok kullanılan 2343. isim (... 2341. saygı, 2342. sebati, 2343. sebila, 2344. semavi, 2345. büke, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SEBİLA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SEBİLA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 23:51 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin SEBİLA olduğu ve SEBİLA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEBİLA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEBİLA yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEBİLA Türkiye'nin en yaygın 2343. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2343. ad ise Ilona ismi. SEBİLA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2341. Lidia 2342. Clint 2343. Ilona 2344. Dino 2345. Ahsan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEBİLA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEBİLA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEBİLA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEBİLA İsminin Yazılışı:

....-......-...-

Denizcilik Alfabesinde SEBİLA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEBİLA İsminin Barkod Yazılışı:

SEBİLA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEBİLA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEBİLA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEBİLA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ebila) göre sebila ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (bila) göre sebila ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ila) göre sebila ile Uyumlu İsimler :

incila fazila attila dila

Son 2 harfine (la) göre sebila ile Uyumlu İsimler :

atilla leyla ayla necla çağla damla ela süheyla sıla sebla ceyla mualla aybala simla almıla seyla bala mücella nejla

BAŞ HARFLERİ SEBİLA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (sebil) göre SEBİLA ile Uyumlu İsimler :

sebile

İlk 4 harfine (sebi) göre SEBİLA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (seb) göre SEBİLA ile Uyumlu İsimler :

sebahattin sebahat sebla sebat sebati

İlk 2 harfine (se) göre SEBİLA ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan seyfullah sezin sermet seren seza seden sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz serbülent sertap setenay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEBİLA İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'la' ile Biten İsimler :

sebla seyla

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema semra selma selda sevda suna sefa süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza serra seyda serda süveyda simla sümeyra sara saba sahra sera seyma

SEBİLA isminin Anlamı

SEBİLA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEBİLA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEBİLA + Anlam" veya "SEBİLA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEBİLA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEBİLA adını oluşturan S, E, B, İ, L, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 58:

S
E
B
İ
L
A
TOPLAM
22
6
2
12
15
1
58

SEBİLA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 567. gülce, 568. malik, 569. sebila, 570. zaim, 571. önem, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 58 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

irfan kamil necip alkın altan atakan aytaç ayşe seza azmi barış basri bayer begüm berin besim buğra burçe imdat eşber cemile eksal sabri göçer sedat ilgen hıdır kamer tuğ satı alpar çiler beray erbay gülce malik zaim önem