MUALLA İsim Raporu:

MUALLA Adının Yaygınlığı

MUALLA Türkiye'de en çok kullanılan 1291. isim (... 1289. mevhibe, 1290. miyase, 1291. mualla, 1292. muhteşem, 1293. murtaza, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı MUALLA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

MUALLA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:44 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin MUALLA olduğu ve MUALLA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MUALLA adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 MUALLA yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MUALLA sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

MUALLA Türkiye'nin en yaygın 1291. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1291. ad ise Nadia ismi. MUALLA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1289. Sangeeta 1290. Yelena 1291. Nadia 1292. Myra 1293. Hani isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MUALLA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MUALLA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MUALLA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MUALLA İsminin Yazılışı:

--..-.-.-...-...-

Denizcilik Alfabesinde MUALLA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MUALLA İsminin Barkod Yazılışı:

MUALLA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MUALLA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MUALLA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MUALLA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ualla) göre mualla ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (alla) göre mualla ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lla) göre mualla ile Uyumlu İsimler :

atilla mücella

Son 2 harfine (la) göre mualla ile Uyumlu İsimler :

leyla ayla necla çağla damla ela süheyla sıla sebla ceyla incila aybala simla almıla fazila seyla attila bala dila nejla sebila

BAŞ HARFLERİ MUALLA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (muall) göre MUALLA ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (mual) göre MUALLA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mua) göre MUALLA ile Uyumlu İsimler :

muammer muazzez

İlk 2 harfine (mu) göre MUALLA ile Uyumlu İsimler :

mustafa murat muhammet muhammed muzaffer musa mutlu muharrem muhsin muhittin mukaddes muhlis muhterem murad muhteşem murtaza muvaffak mukadder murathan muttalip mukaddem mut mutan mutluay mutluhan muşturay muhtar mucid muhibe muhlise muhsine muhyiddin munip munise muradiye muratcan muteber

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MUALLA İLE UYUMLU İSİMLER:

'mu' ile başlayıp 'la' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

mustafa musa meliha müberra mehlika melda melisa mediha murtaza mahya manolya memduha merva mücella mücteba

MUALLA isminin Anlamı

MUALLA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MUALLA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MUALLA + Anlam" veya "MUALLA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MUALLA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MUALLA adını oluşturan M, U, A, L, L, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 73:

M
U
A
L
L
A
TOPLAM
16
25
1
15
15
1
73

MUALLA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1158. mahru, 1159. melahat, 1160. mualla, 1161. mübin, 1162. nazik, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 73 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bingöl aylin betül batur cevher nazlı yekta erşen tekin fatoş ferahim haldun kemalcan mahru melahat mübin nazik nilay okşan rahşan semin seydi sinem ilkkan zahir zeliha özben şener belamir büşra esmahan eymen memiş nesim reşide seyma