MÜBİN İsim Raporu:

MÜBİN Adının Yaygınlığı

MÜBİN Türkiye'de en çok kullanılan 1741. isim (... 1739. mutluhan, 1740. muşturay, 1741. mübin, 1742. mücadele, 1743. müferet, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MÜBİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MÜBİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:20 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin MÜBİN olduğu ve MÜBİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MÜBİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 MÜBİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MÜBİN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

MÜBİN Türkiye'nin en yaygın 1741. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1741. ad ise Carleton ismi. MÜBİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1739. Bashir 1740. Hiroshi 1741. Carleton 1742. Newell 1743. Newman isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MÜBİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MÜBİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MÜBİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MÜBİN İsminin Yazılışı:

--..--.....-.

Denizcilik Alfabesinde MÜBİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MÜBİN İsminin Barkod Yazılışı:

MÜBİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MÜBİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MÜBİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MÜBİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (übin) göre mübin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (bin) göre mübin ile Uyumlu İsimler :

gülbin rojbin

Son 2 harfine (in) göre mübin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin ayfettin berçin

BAŞ HARFLERİ MÜBİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (mübi) göre MÜBİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (müb) göre MÜBİN ile Uyumlu İsimler :

müberra mübeccel mübariz

İlk 2 harfine () göre MÜBİN ile Uyumlu İsimler :

müge müjgan münevver müfit müzeyyen mücahit mümin mümtaz müjde müşerref mükerrem mürüvvet münire müjdat mürsel müslüm müyesser münci müşfik mücadele müferet mülazım müseyip müslime müzekker mücella mücevher mücteba müfide mülkiye münir müzeher

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MÜBİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'mü' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

mümin

'm' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

metin muhsin müjgan muhittin müzeyyen metehan mennan mervan mihriban murathan mehman mutan mutluhan mehmetcan merdan mertcan mirşan muhyiddin muratcan mihrican

MÜBİN isminin Anlamı

MÜBİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MÜBİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MÜBİN + Anlam" veya "MÜBİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MÜBİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MÜBİN adını oluşturan M, Ü, B, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 73:

M
Ü
B
İ
N
TOPLAM
16
26
2
12
17
73

MÜBİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1159. melahat, 1160. mualla, 1161. mübin, 1162. nazik, 1163. nilay, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 73 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bingöl aylin betül batur cevher nazlı yekta erşen tekin fatoş ferahim haldun kemalcan mahru melahat mualla nazik nilay okşan rahşan semin seydi sinem ilkkan zahir zeliha özben şener belamir büşra esmahan eymen memiş nesim reşide seyma