MERVAN İsim Raporu:

MERVAN Adının Yaygınlığı

MERVAN Türkiye'de en çok kullanılan 1287. isim (... 1285. mennan, 1286. merter, 1287. mervan, 1288. methiye, 1289. mevhibe, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı MERVAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

MERVAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 06:58 itibariyle yaklaşık 6,299 kişinin isminin MERVAN olduğu ve MERVAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MERVAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 985 MERVAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MERVAN sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

MERVAN Türkiye'nin en yaygın 1287. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1287. ad ise Benson ismi. MERVAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1285. Ping 1286. Arden 1287. Benson 1288. Clair 1289. Sangeeta isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MERVAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MERVAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MERVAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MERVAN İsminin Yazılışı:

--..-....-.--.

Denizcilik Alfabesinde MERVAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MERVAN İsminin Barkod Yazılışı:

MERVAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MERVAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MERVAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MERVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ervan) göre mervan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rvan) göre mervan ile Uyumlu İsimler :

şirvan

Son 3 harfine (van) göre mervan ile Uyumlu İsimler :

elvan rıdvan erguvan savan revan berivan civan dilivan şivan

Son 2 harfine (an) göre mervan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran nurcan altan gürkan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ MERVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (merva) göre MERVAN ile Uyumlu İsimler :

merva

İlk 4 harfine (merv) göre MERVAN ile Uyumlu İsimler :

merve

İlk 3 harfine (mer) göre MERVAN ile Uyumlu İsimler :

meral mert meryem meriç merih merter meram mergül merdan mertcan

İlk 2 harfine (me) göre MERVAN ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem mesut mehtap melike melek mete melih mevlüt melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa mehpare mediha mennan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mefkür mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure memiş medar mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MERVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

metehan mennan mehman mehmetcan merdan mertcan

'm' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

metin muhsin müjgan muhittin müzeyyen mümin mihriban murathan mutan mutluhan mübin mirşan muhyiddin muratcan mihrican

MERVAN isminin Anlamı

MERVAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MERVAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MERVAN + Anlam" veya "MERVAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MERVAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MERVAN adını oluşturan M, E, R, V, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 88:

M
E
R
V
A
N
TOPLAM
16
6
21
27
1
17
88

MERVAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1696. mehveş, 1697. menekşe, 1698. mervan, 1699. mukaddem, 1700. neslim, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 88 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

artun barbaros demirali peyman ferzat feyzan gürol güvenç göksu turan mehveş menekşe mukaddem neslim nezahat selmin sevinç suzi piraye utku vesile yakup inayet şaduman ebubekir demirhan lalezar mahfuz mertcan nurben ümmet