PİRAYE İsim Raporu:

PİRAYE Adının Yaygınlığı

PİRAYE Türkiye'de en çok kullanılan 1856. isim (... 1854. tonguç, 1855. tosun, 1856. piraye, 1857. tugan, 1858. tolun, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı PİRAYE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

PİRAYE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-04-2024 06:54 itibariyle yaklaşık 2,698 kişinin isminin PİRAYE olduğu ve PİRAYE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

PİRAYE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda PİRAYE yaşadığını tahmin ediyoruz.

PİRAYE Türkiye'nin en yaygın 1856. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1856. ad ise Thelma ismi. PİRAYE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1854. Bijan 1855. Francesco 1856. Thelma 1857. Flora 1858. Bella isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

PİRAYE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde PİRAYE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde PİRAYE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde PİRAYE İsminin Yazılışı:

.--....-..--.--.

Denizcilik Alfabesinde PİRAYE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

PİRAYE İsminin Barkod Yazılışı:

PİRAYE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(PİRAYE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

PİRAYE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ PİRAYE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (iraye) göre piraye ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (raye) göre piraye ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (aye) göre piraye ile Uyumlu İsimler :

gaye

Son 2 harfine (ye) göre piraye ile Uyumlu İsimler :

kadriye zekiye naciye hayriye lütfiye safiye nazmiye rukiye nuriye fikriye remziye saniye asiye aliye bahriye behiye fahriye huriye hüsniye sabriye şükriye fevziye hediye sadiye bedriye resmiye zülfiye raziye şaziye duriye ümeyye methiye nadiye nafiye naziye nevriye refiye sümeyye bilgiye cemaliye hamidiye mehriye mihriye sevgiye şadiye adeviye adviye assiye bakiye cevriye düriye fehmiye fethiye gülfiye hamdiye muradiye mülkiye nedviye rabiye rukiyye samiye selviye sevdiye vasfiye ümmiye şevkiye şükrüye

BAŞ HARFLERİ PİRAYE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (piray) göre PİRAYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (pira) göre PİRAYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (pir) göre PİRAYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (pi) göre PİRAYE ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ PİRAYE İLE UYUMLU İSİMLER:

'pi' ile başlayıp 'ye' ile Biten İsimler :

'p' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

pakize pembe

PİRAYE isminin Anlamı

PİRAYE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size PİRAYE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "PİRAYE + Anlam" veya "PİRAYE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
PİRAYE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

PİRAYE adını oluşturan P, İ, R, A, Y, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 88:

P
İ
R
A
Y
E
TOPLAM
20
12
21
1
28
6
88

PİRAYE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1703. sevinç, 1704. suzi, 1705. piraye, 1706. utku, 1707. vesile, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 88 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

artun barbaros demirali peyman ferzat feyzan gürol güvenç göksu turan mehveş menekşe mervan mukaddem neslim nezahat selmin sevinç suzi utku vesile yakup inayet şaduman ebubekir demirhan lalezar mahfuz mertcan nurben ümmet