MERAL İsim Raporu:

MERAL Adının Yaygınlığı

MERAL Türkiye'de en çok kullanılan 186. isim (... 184. yücel, 185. bora, 186. meral, 187. pelin, 188. yalçın, ...). Ülkemizde yaklaşık her 841 kişiden birinin adı MERAL ve ismin yaygınlık oranı binde 1.19.

MERAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:56 itibariyle yaklaşık 107,418 kişinin isminin MERAL olduğu ve MERAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1414 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MERAL adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,481 MERAL yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MERAL sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

MERAL Türkiye'nin en yaygın 186. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 186. ad ise Juan ismi. MERAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 184. Michele 185. Gene 186. Juan 187. Wesley 188. Lynne isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MERAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MERAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MERAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MERAL İsminin Yazılışı:

--..-..-.-..

Denizcilik Alfabesinde MERAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MERAL İsminin Barkod Yazılışı:

MERAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MERAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MERAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MERAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eral) göre meral ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ral) göre meral ile Uyumlu İsimler :

vural koral nural oral zümral

Son 2 harfine (al) göre meral ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal nihal celal ünal bilal zuhal seval ünsal köksal zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal zelal ikbal önal güldal göksal heval zülal eftal emsal erkal yenal benal cevval delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nurkal soysal günal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal inal özal eflal sidal itidal yurdal zeynal nidal

BAŞ HARFLERİ MERAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (mera) göre MERAL ile Uyumlu İsimler :

meram

İlk 3 harfine (mer) göre MERAL ile Uyumlu İsimler :

merve mert meryem meriç merih merter mervan mergül merdan mertcan merva

İlk 2 harfine (me) göre MERAL ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem mesut mehtap melike melek mete melih mevlüt melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa mehpare mediha mennan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mefkür mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure memiş medar mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MERAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

mikail mürsel mübeccel mergül manol minel

MERAL isminin Anlamı

MERAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MERAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MERAL + Anlam" veya "MERAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MERAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MERAL adını oluşturan M, E, R, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 59:

M
E
R
A
L
TOPLAM
16
6
21
1
15
59

MERAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 580. eftale, 581. egemen, 582. meral, 583. erdil, 584. erkan, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 59 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

melih ünal rafet almıla asude bayhan bengü efsane eftale egemen erdil erkan fethi nigar süha hanifi heval ışık latif lider sait meriç namık peri saadet seçil vahap ilkan ishak akalın ataol boran diler ercin fetih nasif özde