ASUDE İsim Raporu:

ASUDE Adının Yaygınlığı

ASUDE Türkiye'de en çok kullanılan 746. isim (... 744. rüştü, 745. benan, 746. asude, 747. atalay, 748. ateş, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı ASUDE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

ASUDE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:27 itibariyle yaklaşık 18,018 kişinin isminin ASUDE olduğu ve ASUDE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ASUDE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ASUDE yaşadığını tahmin ediyoruz.

ASUDE Türkiye'nin en yaygın 746. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 746. ad ise Joann ismi. ASUDE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 744. Rajiv 745. Courtney 746. Joann 747. Gretchen 748. Wilbur isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ASUDE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ASUDE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ASUDE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ASUDE İsminin Yazılışı:

.-.....--...

Denizcilik Alfabesinde ASUDE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ASUDE İsminin Barkod Yazılışı:

ASUDE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ASUDE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ASUDE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ASUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (sude) göre asude ile Uyumlu İsimler :

mesude

Son 3 harfine (ude) göre asude ile Uyumlu İsimler :

ahude

Son 2 harfine (de) göre asude ile Uyumlu İsimler :

gözde hande feride halide zübeyde güzide hamide jülide müjde cahide nahide zahide nadide sevde azade gülde gülzade hüdeyde raşide vahide sacide bade belde cavide kaside maide müfide naide nüvide orkide reşide rüveyde saide sevinde özde

BAŞ HARFLERİ ASUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (asud) göre ASUDE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (asu) göre ASUDE ile Uyumlu İsimler :

asuman asu

İlk 2 harfine (as) göre ASUDE ile Uyumlu İsimler :

aslı aslıhan asım aslan asena asiye asil aslihan asaf asıf asya asen aslıcan assiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ASUDE İLE UYUMLU İSİMLER:

'as' ile başlayıp 'de' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

ayşe azize asiye aliye arife afife aybüke adile aybike akife arefe azade azime ahude adeviye adviye alime alize assiye aybige

ASUDE isminin Anlamı

ASUDE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ASUDE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ASUDE + Anlam" veya "ASUDE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ASUDE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ASUDE adını oluşturan A, S, U, D, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 59:

A
S
U
D
E
TOPLAM
1
22
25
5
6
59

ASUDE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 574. rafet, 575. almıla, 576. asude, 577. bayhan, 578. bengü, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 59 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

melih ünal rafet almıla bayhan bengü efsane eftale egemen meral erdil erkan fethi nigar süha hanifi heval ışık latif lider sait meriç namık peri saadet seçil vahap ilkan ishak akalın ataol boran diler ercin fetih nasif özde