MAİDE İsim Raporu:

MAİDE Adının Yaygınlığı

MAİDE Türkiye'de en çok kullanılan 2213. isim (... 2211. mahsum, 2212. mahya, 2213. maide, 2214. manol, 2215. manolya, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MAİDE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MAİDE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 13:04 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin MAİDE olduğu ve MAİDE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MAİDE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MAİDE yaşadığını tahmin ediyoruz.

MAİDE Türkiye'nin en yaygın 2213. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2213. ad ise Orin ismi. MAİDE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2211. Rey 2212. Kwan 2213. Orin 2214. San 2215. Tran isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MAİDE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MAİDE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MAİDE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MAİDE İsminin Yazılışı:

--.-..-...

Denizcilik Alfabesinde MAİDE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MAİDE İsminin Barkod Yazılışı:

MAİDE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MAİDE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MAİDE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (aide) göre maide ile Uyumlu İsimler :

naide saide

Son 3 harfine (ide) göre maide ile Uyumlu İsimler :

feride halide güzide hamide jülide cahide nahide zahide nadide raşide vahide sacide cavide kaside müfide nüvide orkide reşide

Son 2 harfine (de) göre maide ile Uyumlu İsimler :

gözde hande zübeyde asude müjde sevde azade gülde gülzade ahude hüdeyde bade belde mesude rüveyde sevinde özde

BAŞ HARFLERİ MAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (maid) göre MAİDE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mai) göre MAİDE ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ma) göre MAİDE ile Uyumlu İsimler :

mahmut mahir makbule macit mazhar mansur mazlum maruf malik macir mahmur mahmure mahru mahfuz mahrumi mahsum mahya manol manolya

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

'ma' ile başlayıp 'de' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

merve mine melike mete müge makbule medine menekşe müjde münire mehpare methiye mevhibe miyase mahmure mebruke mehriye melise mensure mihriye mintaze mücadele müslime mefkure meftune memnune mesude muhibe muhlise muhsine munise muradiye müfide mülkiye

MAİDE isminin Anlamı

MAİDE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MAİDE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MAİDE + Anlam" veya "MAİDE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MAİDE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MAİDE adını oluşturan M, A, İ, D, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 40:

M
A
İ
D
E
TOPLAM
16
1
12
5
6
40

MAİDE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 107. çiçek, 108. efil, 109. maide, 110. nahi, 111. taci, ... Toplam 18 ismin aritmetik toplamı 40 (Binde 7.28 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

elif akife said belma çağıl celal cenk ferda sadi habil hicabi rana çiçek efil nahi taci şadi