SAİDE İsim Raporu:

SAİDE Adının Yaygınlığı

SAİDE Türkiye'de en çok kullanılan 2335. isim (... 2333. safire, 2334. sahra, 2335. saide, 2336. ilşah, 2337. saltukhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SAİDE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SAİDE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 19:37 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin SAİDE olduğu ve SAİDE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SAİDE adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 SAİDE yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada SAİDE sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

SAİDE Türkiye'nin en yaygın 2335. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2335. ad ise Juliette ismi. SAİDE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2333. Georgina 2334. Paresh 2335. Juliette 2336. Janusz 2337. Alexandre isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SAİDE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SAİDE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SAİDE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SAİDE İsminin Yazılışı:

....-..-...

Denizcilik Alfabesinde SAİDE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SAİDE İsminin Barkod Yazılışı:

SAİDE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SAİDE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SAİDE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (aide) göre saide ile Uyumlu İsimler :

maide naide

Son 3 harfine (ide) göre saide ile Uyumlu İsimler :

feride halide güzide hamide jülide cahide nahide zahide nadide raşide vahide sacide cavide kaside müfide nüvide orkide reşide

Son 2 harfine (de) göre saide ile Uyumlu İsimler :

gözde hande zübeyde asude müjde sevde azade gülde gülzade ahude hüdeyde bade belde mesude rüveyde sevinde özde

BAŞ HARFLERİ SAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (said) göre SAİDE ile Uyumlu İsimler :

said

İlk 3 harfine (sai) göre SAİDE ile Uyumlu İsimler :

sait saim saime

İlk 2 harfine (sa) göre SAİDE ile Uyumlu İsimler :

salih savaş sami sadık sabri samet saadet saliha salim sadi safiye sadettin sabiha saffet sacit sabahattin sanem sarper sadullah sakine saniye safa sabriye sabit saadettin sadiye saygın sadun saruhan saynur sabahat safi samim satı salman sabire sabutay sadrettin sakıp salime salise samuray sanlı sara sarp satvet savan sacide saba saltuk sancar saki sani safire sahra saltukhan samiye satılmış saygun saygı

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SAİDE İLE UYUMLU İSİMLER:

'sa' ile başlayıp 'de' ile Biten İsimler :

sacide

's' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

safiye saime sakine saniye simge sabriye sadiye sevde sümeyye sabire salime salise sebile selase sevgiye safire samiye selime selviye semire sevdiye sevinde sine

SAİDE isminin Anlamı

SAİDE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SAİDE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SAİDE + Anlam" veya "SAİDE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SAİDE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SAİDE adını oluşturan S, A, İ, D, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 46:

S
A
İ
D
E
TOPLAM
22
1
12
5
6
46

SAİDE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 227. harbi, 228. nadide, 229. saide, 230. ajlan, 231. akkan, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 46 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bedri şafak bahri çağrı ecmel refi liana sedef naim nami necibe olgaç sebla sena iclal şen amber asen bedir çağkan dilge harbi nadide