AKKAN İsim Raporu:

AKKAN Adının Yaygınlığı

AKKAN Türkiye'de en çok kullanılan 1488. isim (... 1486. afşar, 1487. akife, 1488. akkan, 1489. alaeddin, 1490. alanur, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AKKAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AKKAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:25 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin AKKAN olduğu ve AKKAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AKKAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AKKAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AKKAN Türkiye'nin en yaygın 1488. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1488. ad ise Winfield ismi. AKKAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1486. Ramsey 1487. Heath 1488. Winfield 1489. Laverne 1490. Vidya isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AKKAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AKKAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AKKAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AKKAN İsminin Yazılışı:

.--.--.-.--.

Denizcilik Alfabesinde AKKAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AKKAN İsminin Barkod Yazılışı:

AKKAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AKKAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AKKAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

hakkan

SON HARFLERİ AKKAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (kkan) göre akkan ile Uyumlu İsimler :

ilkkan

Son 3 harfine (kan) göre akkan ile Uyumlu İsimler :

hakan serkan erkan volkan okan özkan gürkan türkan tarkan atakan berkan furkan alkan birkan nurkan demirkan balkan utkan doğukan arkan efekan hürkan orkan eşkan peykan rukan soykan ilkan akan çağkan arıkan buğrakan

Son 2 harfine (an) göre akkan ile Uyumlu İsimler :

hasan osman gökhan can orhan ayhan ramazan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman perihan alpaslan candan korhan

BAŞ HARFLERİ AKKAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (akka) göre AKKAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (akk) göre AKKAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ak) göre AKKAN ile Uyumlu İsimler :

akif akın akay akgün akife akman akil akalın akan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AKKAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ak' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

akman akan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın alpin aydin ajdan akalın alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AKKAN isminin Anlamı

AKKAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AKKAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AKKAN + Anlam" veya "AKKAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AKKAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AKKAN adını oluşturan A, K, K, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 47:

A
K
K
A
N
TOPLAM
1
14
14
1
17
47

AKKAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 229. saide, 230. ajlan, 231. akkan, 232. asena, 233. ayan, ... Toplam 17 ismin aritmetik toplamı 47 (Binde 6.88 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ajlan asena ayan berna cenap fadime oya gonca kader ahude naz ilke inan refia arife değer