ABİDİN İsim Raporu:

ABİDİN Adının Yaygınlığı

ABİDİN Türkiye'de en çok kullanılan 675. isim (... 673. yiğit, 674. yıldıray, 675. abidin, 676. şengül, 677. agah, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,681 kişiden birinin adı ABİDİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.27.

ABİDİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:01 itibariyle yaklaşık 24,369 kişinin isminin ABİDİN olduğu ve ABİDİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 321 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ABİDİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 987 ABİDİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ABİDİN sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

ABİDİN Türkiye'nin en yaygın 675. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 675. ad ise Peggy ismi. ABİDİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 673. Ken 674. Emmett 675. Peggy 676. Karin 677. Khalid isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ABİDİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ABİDİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ABİDİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ABİDİN İsminin Yazılışı:

.--.....-....-.

Denizcilik Alfabesinde ABİDİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ABİDİN İsminin Barkod Yazılışı:

ABİDİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ABİDİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ABİDİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ABİDİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (bidin) göre abidin ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (idin) göre abidin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (din) göre abidin ile Uyumlu İsimler :

alaaddin alaeddin aydin muhyiddin

Son 2 harfine (in) göre abidin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin ayfettin berçin

BAŞ HARFLERİ ABİDİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (abidi) göre ABİDİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (abid) göre ABİDİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (abi) göre ABİDİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ab) göre ABİDİN ile Uyumlu İsimler :

abdullah abdurrahman abdülkadir abbas abdi abdülkerim abdülaziz abuzer abdürrahim abdülgani abdulbaki abdülgafur abdüllatif abdüssamet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ABİDİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ab' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

ABİDİN isminin Anlamı

ABİDİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ABİDİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ABİDİN + Anlam" veya "ABİDİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ABİDİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ABİDİN adını oluşturan A, B, İ, D, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 49:

A
B
İ
D
İ
N
TOPLAM
1
2
12
5
12
17
49

ABİDİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 274. sıla, 275. sacide, 276. abidin, 277. aşkı, 278. gokce, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 49 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

emre alev alican aslı gül halide akman ekber ekin erem fatma fecri bilek medih mehdi selda sıla sacide aşkı gokce berke ferdağ medar saki