ALEV İsim Raporu:

ALEV Adının Yaygınlığı

ALEV Türkiye'de en çok kullanılan 273. isim (... 271. hilmi, 272. nurdan, 273. alev, 274. nazan, 275. inci, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,133 kişiden birinin adı ALEV ve ismin yaygınlık oranı binde 0.88.

ALEV adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:28 itibariyle yaklaşık 79,356 kişinin isminin ALEV olduğu ve ALEV isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1046 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ALEV adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ALEV yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ALEV sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ALEV Türkiye'nin en yaygın 273. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 273. ad ise Muhammad ismi. ALEV adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 271. Leroy 272. Julia 273. Muhammad 274. Ahmed 275. Syed isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ALEV isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ALEV İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ALEV İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ALEV İsminin Yazılışı:

.-.-......-

Denizcilik Alfabesinde ALEV İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ALEV İsminin Barkod Yazılışı:

ALEV ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ALEV adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ALEV KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ALEV İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (lev) göre alev ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ev) göre alev ile Uyumlu İsimler :

gülsev pertev canev hüsrev nursev

BAŞ HARFLERİ ALEV İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ale) göre ALEV ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (al) göre ALEV ile Uyumlu İsimler :

ali alper alp altan alpay altuğ alparslan alpaslan alaattin alican aliye alkan alperen altay alaaddin alim alişan alkım alptekin alaeddin alanur algın alkın almora almıla alpagan alperkaan altınay alpin altemur alaettin alihan alime alize alpar alpgiray

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ALEV İLE UYUMLU İSİMLER:

'a' ile başlayıp 'v' ile Biten İsimler :

ALEV isminin Anlamı

ALEV Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ALEV isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ALEV + Anlam" veya "ALEV isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ALEV ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ALEV adını oluşturan A, L, E, V harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 49:

A
L
E
V
TOPLAM
1
15
6
27
49

ALEV ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 257. büke, 258. emre, 259. alev, 260. alican, 261. aslı, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 49 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

emre alican aslı gül halide akman ekber ekin erem fatma fecri bilek medih mehdi selda sıla sacide abidin aşkı gokce berke ferdağ medar saki