RENGİN İsim Raporu:

RENGİN Adının Yaygınlığı

RENGİN Türkiye'de en çok kullanılan 969. isim (... 967. rahşan, 968. raif, 969. rengin, 970. saadettin, 971. sadiye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı RENGİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

RENGİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 28-02-2024 16:12 itibariyle yaklaşık 12,573 kişinin isminin RENGİN olduğu ve RENGİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RENGİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda RENGİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

RENGİN Türkiye'nin en yaygın 969. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 969. ad ise Benedict ismi. RENGİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 967. Said 968. Stanford 969. Benedict 970. Teresita 971. Emma isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RENGİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RENGİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RENGİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RENGİN İsminin Yazılışı:

.-..-.--...-.

Denizcilik Alfabesinde RENGİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RENGİN İsminin Barkod Yazılışı:

RENGİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RENGİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RENGİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RENGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (engin) göre rengin ile Uyumlu İsimler :

engin

Son 4 harfine (ngin) göre rengin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gin) göre rengin ile Uyumlu İsimler :

sezgin belgin ergin bilgin kültegin seçgin birgin ezgin göktigin

Son 2 harfine (in) göre rengin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin fahrettin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin

BAŞ HARFLERİ RENGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (rengi) göre RENGİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (reng) göre RENGİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ren) göre RENGİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (re) göre RENGİN ile Uyumlu İsimler :

recep reyhan remzi refik reşit reşat resul rezzan reha recai remziye resmiye refika refiye reyyan refi rejin refhan refia revan rebia rebiş refet rehan reis reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RENGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

're' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

rejin

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan reyhan rıdvan ruşen rezzan ruhan rahşan ruken ramin reyyan rüknettin rizan rukan rüçhan refhan revan rahman rehan rojbin ruhsen

RENGİN isminin Anlamı

RENGİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RENGİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RENGİN + Anlam" veya "RENGİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RENGİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RENGİN adını oluşturan R, E, N, G, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 81:

R
E
N
G
İ
N
TOPLAM
21
6
17
8
12
17
81

RENGİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1468. müjgan, 1469. noyan, 1470. rengin, 1471. ülkü, 1472. ünsal, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 81 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oğuz serkan ferzan ayşin burçin candemir nuran fevzi raşit kahraman keziban korhan kutan lokman ümran onur mehser müjgan noyan ülkü ünsal zühal utkan ceylin dilruba jasmin mefaret durdu nazime ruhat