SİMLA İsim Raporu:

SİMLA Adının Yaygınlığı

SİMLA Türkiye'de en çok kullanılan 1456. isim (... 1454. seyfettin, 1455. seymen, 1456. simla, 1457. sülün, 1458. sümeyra, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı SİMLA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

SİMLA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:39 itibariyle yaklaşık 6,306 kişinin isminin SİMLA olduğu ve SİMLA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SİMLA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SİMLA yaşadığını tahmin ediyoruz.

SİMLA Türkiye'nin en yaygın 1456. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1456. ad ise Osvaldo ismi. SİMLA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1454. Marcy 1455. Abigail 1456. Osvaldo 1457. Naresh 1458. Darrel isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SİMLA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SİMLA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SİMLA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SİMLA İsminin Yazılışı:

.....--.-...-

Denizcilik Alfabesinde SİMLA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SİMLA İsminin Barkod Yazılışı:

SİMLA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SİMLA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SİMLA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SİMLA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (imla) göre simla ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (mla) göre simla ile Uyumlu İsimler :

damla

Son 2 harfine (la) göre simla ile Uyumlu İsimler :

atilla leyla ayla necla çağla ela süheyla sıla sebla ceyla mualla incila aybala almıla fazila seyla attila bala dila mücella nejla sebila

BAŞ HARFLERİ SİMLA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (siml) göre SİMLA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sim) göre SİMLA ile Uyumlu İsimler :

simge simay simden simavi

İlk 2 harfine (si) göre SİMLA ile Uyumlu İsimler :

sibel sinan sinem sina sidal sidar sine

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SİMLA İLE UYUMLU İSİMLER:

'si' ile başlayıp 'la' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema semra selma selda sevda suna sefa süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza sebla serra seyda serda süveyda sümeyra sara seyla saba sahra sebila sera seyma

SİMLA isminin Anlamı

SİMLA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SİMLA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SİMLA + Anlam" veya "SİMLA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SİMLA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SİMLA adını oluşturan S, İ, M, L, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

S
İ
M
L
A
TOPLAM
22
12
16
15
1
66

SİMLA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 898. rahman, 899. sevde, 900. simla, 901. şelale, 902. mert, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün armağan aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan ferrah fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nagihan nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal barkın cavidan neval karani merdan minel olgu rahman sevde şelale