BAHREM İsim Raporu:

BAHREM Adının Yaygınlığı

BAHREM Türkiye'de en çok kullanılan 1974. isim (... 1972. bağcan, 1973. bade, 1974. bahrem, 1975. bahtiyar, 1976. bakiye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BAHREM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BAHREM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:27 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin BAHREM olduğu ve BAHREM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BAHREM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BAHREM yaşadığını tahmin ediyoruz.

BAHREM Türkiye'nin en yaygın 1974. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1974. ad ise Gabor ismi. BAHREM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1972. Darcy 1973. Zoltan 1974. Gabor 1975. Avinash 1976. Hernando isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BAHREM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BAHREM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BAHREM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BAHREM İsminin Yazılışı:

-....-.....-..--

Denizcilik Alfabesinde BAHREM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BAHREM İsminin Barkod Yazılışı:

BAHREM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BAHREM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BAHREM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BAHREM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ahrem) göre bahrem ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (hrem) göre bahrem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rem) göre bahrem ile Uyumlu İsimler :

ekrem kerem irem muharrem erem muhterem mükerrem hürrem emrem

Son 2 harfine (em) göre bahrem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem sinem erdem didem şebnem eylem senem gizem meryem görkem ethem sanem elem rüstem ayşem hatem muhteşem ecem azem bükem diğdem ersem mukaddem neşem istem çilem çisem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem önem özdem

BAŞ HARFLERİ BAHREM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (bahre) göre BAHREM ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (bahr) göre BAHREM ile Uyumlu İsimler :

bahri bahriye

İlk 3 harfine (bah) göre BAHREM ile Uyumlu İsimler :

bahar bahadır bahattin baha bahadırhan bahtiyar

İlk 2 harfine (ba) göre BAHREM ile Uyumlu İsimler :

barış banu başak bayram baki baran basri barbaros batuhan baybars babür başar barlas balkan batur baturay bayazıt bayer barkın baycan barçın barın bayhan bayzar başaran bayındır bağcan bade bakiye bala battal battalgazi bavver başbuğ batu

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BAHREM İLE UYUMLU İSİMLER:

'ba' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

'b' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

bayram begüm besim bessam birim bükem behram

BAHREM isminin Anlamı

BAHREM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BAHREM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BAHREM + Anlam" veya "BAHREM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BAHREM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BAHREM adını oluşturan B, A, H, R, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 56:

B
A
H
R
E
M
TOPLAM
2
1
10
21
6
16
56

BAHREM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 485. recep, 486. alihan, 487. bahrem, 488. behram, 489. belçin, ... Toplam 26 ismin aritmetik toplamı 56 (Binde 10.52 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nadir arman aslan hatice barçın beril birdal eray erbil ezel seden ikbali galip müge nedim macit medaim nadile recep alihan behram belçin bircan hazal mahya