ERGEM İsim Raporu:

ERGEM Adının Yaygınlığı

ERGEM Türkiye'de en çok kullanılan 2088. isim (... 2086. erel, 2087. erencan, 2088. ergem, 2089. ergünay, 2090. erim, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERGEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERGEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:58 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin ERGEM olduğu ve ERGEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERGEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERGEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERGEM Türkiye'nin en yaygın 2088. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2088. ad ise Sloan ismi. ERGEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2086. Len 2087. Chand 2088. Sloan 2089. Keller 2090. Wong isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERGEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERGEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERGEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERGEM İsminin Yazılışı:

..-.--..--

Denizcilik Alfabesinde ERGEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERGEM İsminin Barkod Yazılışı:

ERGEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERGEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERGEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERGEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rgem) göre ergem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gem) göre ergem ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (em) göre ergem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem sinem erdem didem ekrem şebnem kerem eylem senem irem gizem muharrem meryem görkem ethem sanem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem bükem diğdem emrem ersem mukaddem neşem istem bahrem çilem çisem gizlem gülerdem kadem şehlem önem özdem

BAŞ HARFLERİ ERGEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erge) göre ERGEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (erg) göre ERGEM ile Uyumlu İsimler :

ergin ergün ergun erguvan ergül ergüler ergünay

İlk 2 harfine (er) göre ERGEM ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment erkut erman ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERGEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

erdem erem ersem

'e' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

ekrem evrim eylem ethem elem ecem emrem erdim erim

ERGEM isminin Anlamı

ERGEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERGEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERGEM + Anlam" veya "ERGEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERGEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERGEM adını oluşturan E, R, G, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 57:

E
R
G
E
M
TOPLAM
6
21
8
6
16
57

ERGEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 523. begül, 524. celile, 525. ergem, 526. erkal, 527. fehime, ... Toplam 40 ismin aritmetik toplamı 57 (Binde 16.18 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

berhan fuat ahmet avni ayhan bilali bilhan demet sibel emine enis esin feride feriha nihan hamza hatem hür kaşif atınç vehbi medet melek doğu saime şemi alkım zahid alaaddin aybige begül celile erkal fehime hakkan nefer nora rona sine