GÖRKEM İsim Raporu:

GÖRKEM Adının Yaygınlığı

GÖRKEM Türkiye'de en çok kullanılan 433. isim (... 431. güven, 432. gökmen, 433. görkem, 434. seval, 435. nazım, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,963 kişiden birinin adı GÖRKEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.51.

GÖRKEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:30 itibariyle yaklaşık 45,955 kişinin isminin GÖRKEM olduğu ve GÖRKEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 606 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖRKEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖRKEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖRKEM Türkiye'nin en yaygın 433. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 433. ad ise Rao ismi. GÖRKEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 431. Darrell 432. Angelo 433. Rao 434. Ted 435. Alfredo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖRKEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖRKEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖRKEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖRKEM İsminin Yazılışı:

--.---.-.-.-.--

Denizcilik Alfabesinde GÖRKEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖRKEM İsminin Barkod Yazılışı:

GÖRKEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖRKEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖRKEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÖRKEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (örkem) göre görkem ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rkem) göre görkem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (kem) göre görkem ile Uyumlu İsimler :

bükem

Son 2 harfine (em) göre görkem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem sinem erdem didem ekrem şebnem kerem eylem senem irem gizem muharrem meryem ethem sanem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem diğdem emrem ersem mukaddem neşem istem bahrem çilem çisem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem önem özdem

BAŞ HARFLERİ GÖRKEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (görke) göre GÖRKEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (görk) göre GÖRKEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gör) göre GÖRKEM ile Uyumlu İsimler :

göray

İlk 2 harfine () göre GÖRKEM ile Uyumlu İsimler :

gökhan gözde gökçe gökçen gönül göksel gökmen gökay göktürk gökben gökşen göknur göksu gökalp göksal göksun göktuğ gökberk göçer gök gökcan göker gökşenay gönen gözen göknil göksen göktan göktigin göze gökşin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖRKEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'gö' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

gizem gülsüm gülendam gülhanım gülüm gizlem gülerdem

GÖRKEM isminin Anlamı

GÖRKEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖRKEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖRKEM + Anlam" veya "GÖRKEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖRKEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖRKEM adını oluşturan G, Ö, R, K, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

G
Ö
R
K
E
M
TOPLAM
8
19
21
14
6
16
84

GÖRKEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1555. fikret, 1556. güven, 1557. görkem, 1558. lütfi, 1559. sezer, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abuzer remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret güven lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan panur sevin soner sulhi ümmü bavver elnur gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan