GÖNEN İsim Raporu:

GÖNEN Adının Yaygınlığı

GÖNEN Türkiye'de en çok kullanılan 1653. isim (... 1651. göker, 1652. gökşenay, 1653. gönen, 1654. gözen, 1655. müşfik, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÖNEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÖNEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:14 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin GÖNEN olduğu ve GÖNEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖNEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖNEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖNEN Türkiye'nin en yaygın 1653. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1653. ad ise Susana ismi. GÖNEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1651. Shalini 1652. Mir 1653. Susana 1654. Liza 1655. Octavio isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖNEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖNEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖNEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖNEN İsminin Yazılışı:

--.----..-.

Denizcilik Alfabesinde GÖNEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖNEN İsminin Barkod Yazılışı:

GÖNEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖNEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖNEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÖNEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (önen) göre gönen ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nen) göre gönen ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (en) göre gönen ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gülderen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten seven yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ GÖNEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (göne) göre GÖNEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gön) göre GÖNEN ile Uyumlu İsimler :

gönül

İlk 2 harfine () göre GÖNEN ile Uyumlu İsimler :

gökhan gözde gökçe gökçen göksel gökmen görkem gökay göktürk gökben gökşen göknur göksu gökalp göksal göksun göktuğ gökberk göçer gök gökcan göker gökşenay gözen göknil göksen göktan göktigin göray göze gökşin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖNEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gö' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

gökçen gökmen gökben gökşen gözen göksen

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gürkan gülcan gürhan gülten gülşen güven gültekin gülden gülseren gülhan güzin gülen gülgün gülbin gülsen gürcan gülsün gülistan gülin gün günhan gülseven gıyasettin göksun gürsan gülderen gülsevin gökcan güjan göktan göktigin gökşin gülün

GÖNEN isminin Anlamı

GÖNEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖNEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖNEN + Anlam" veya "GÖNEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖNEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖNEN adını oluşturan G, Ö, N, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 67:

G
Ö
N
E
N
TOPLAM
8
19
17
6
17
67

GÖNEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 908. cenker, 909. ersan, 910. gönen, 911. gözde, 912. hayim, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 67 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mert dinçay senem birkan burçak cavit cenker ersan gözde hayim hediye saffet orhan şenel naciye naser nildan zehra peker ramin samim semiha seran sevi tuna imran yonca şamil şehim şencan günal şimal battal devin ensar erdebil ıtır diyar manol sebati senar temel yenal