ENSAR İsim Raporu:

ENSAR Adının Yaygınlığı

ENSAR Türkiye'de en çok kullanılan 2080. isim (... 2078. berke, 2079. emür, 2080. ensar, 2081. erbay, 2082. ercihan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ENSAR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ENSAR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:15 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin ENSAR olduğu ve ENSAR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ENSAR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ENSAR yaşadığını tahmin ediyoruz.

ENSAR Türkiye'nin en yaygın 2080. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2080. ad ise Verne ismi. ENSAR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2078. Raza 2079. Thurman 2080. Verne 2081. Kendrick 2082. Madhav isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ENSAR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ENSAR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ENSAR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ENSAR İsminin Yazılışı:

.-.....-.-.

Denizcilik Alfabesinde ENSAR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ENSAR İsminin Barkod Yazılışı:

ENSAR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ENSAR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ENSAR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ENSAR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (nsar) göre ensar ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sar) göre ensar ile Uyumlu İsimler :

ruhsar

Son 2 harfine (ar) göre ensar ile Uyumlu İsimler :

pınar serdar yaşar bahar çağlar haydar nigar dündar tayyar uygar mazhar zülfikar acar başar çınar gülizar cabbar toygar yadigar afşar ayavar bayzar bernar bilbaşar gülfizar kibar nazar suar sunar şehriyar muhtar alpar rüzgar bahtiyar didar gaffar diyar gülbahar sancar ildar lalezar medar okyar sedar senar sidar

BAŞ HARFLERİ ENSAR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ensa) göre ENSAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ens) göre ENSAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (en) göre ENSAR ile Uyumlu İsimler :

engin ender enis enver enes enise enbiya

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ENSAR İLE UYUMLU İSİMLER:

'en' ile başlayıp 'ar' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

ender eser enver emir ebubekir eşber ejder elifnur efser ekber ergüler elnur emür erdener

ENSAR isminin Anlamı

ENSAR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ENSAR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ENSAR + Anlam" veya "ENSAR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ENSAR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ENSAR adını oluşturan E, N, S, A, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 67:

E
N
S
A
R
TOPLAM
6
17
22
1
21
67

ENSAR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 935. battal, 936. devin, 937. ensar, 938. erdebil, 939. ıtır, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 67 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mert dinçay senem birkan burçak cavit cenker ersan gönen gözde hayim hediye saffet orhan şenel naciye naser nildan zehra peker ramin samim semiha seran sevi tuna imran yonca şamil şehim şencan günal şimal battal devin erdebil ıtır diyar manol sebati senar temel yenal