RUHSAR İsim Raporu:

RUHSAR Adının Yaygınlığı

RUHSAR Türkiye'de en çok kullanılan 2326. isim (... 2324. rona, 2325. rudi, 2326. ruhsar, 2327. ruhsen, 2328. rukiyye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı RUHSAR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

RUHSAR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:10 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin RUHSAR olduğu ve RUHSAR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RUHSAR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda RUHSAR yaşadığını tahmin ediyoruz.

RUHSAR Türkiye'nin en yaygın 2326. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2326. ad ise Bautista ismi. RUHSAR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2324. Stephens 2325. Martinez 2326. Bautista 2327. Ullah 2328. Pratibha isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RUHSAR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RUHSAR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RUHSAR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RUHSAR İsminin Yazılışı:

.-...-........-.-.

Denizcilik Alfabesinde RUHSAR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RUHSAR İsminin Barkod Yazılışı:

RUHSAR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RUHSAR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RUHSAR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RUHSAR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (uhsar) göre ruhsar ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (hsar) göre ruhsar ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sar) göre ruhsar ile Uyumlu İsimler :

ensar

Son 2 harfine (ar) göre ruhsar ile Uyumlu İsimler :

pınar serdar yaşar bahar çağlar haydar nigar dündar tayyar uygar mazhar zülfikar acar başar çınar gülizar cabbar toygar yadigar afşar ayavar bayzar bernar bilbaşar gülfizar kibar nazar suar sunar şehriyar muhtar alpar rüzgar bahtiyar didar gaffar diyar gülbahar sancar ildar lalezar medar okyar sedar senar sidar

BAŞ HARFLERİ RUHSAR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ruhsa) göre RUHSAR ile Uyumlu İsimler :

ruhsat

İlk 4 harfine (ruhs) göre RUHSAR ile Uyumlu İsimler :

ruhsen

İlk 3 harfine (ruh) göre RUHSAR ile Uyumlu İsimler :

ruhi ruhan ruhat ruhşat

İlk 2 harfine (ru) göre RUHSAR ile Uyumlu İsimler :

rukiye ruşen ruken rumeysa rukan runa rudi rukiyye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RUHSAR İLE UYUMLU İSİMLER:

'ru' ile başlayıp 'ar' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

rüzgar

RUHSAR isminin Anlamı

RUHSAR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RUHSAR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RUHSAR + Anlam" veya "RUHSAR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RUHSAR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RUHSAR adını oluşturan R, U, H, S, A, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 100:

R
U
H
S
A
R
TOPLAM
21
25
10
22
1
21
100

RUHSAR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2031. gülter, 2032. muteber, 2033. ruhsar, 2034. toygar, 2035. adıgüzel, ... Toplam 25 ismin aritmetik toplamı 100 (Binde 10.11 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

şevket coşkun cumhur yılmaz ertekin esengül esmeray fikriye firdevs gurur gülgün hürrem muhlis neslihan sevtap soykan yağmur izzet alaettin firuze gülsay gülter muteber toygar