GÜLFİZAR İsim Raporu:

GÜLFİZAR Adının Yaygınlığı

GÜLFİZAR Türkiye'de en çok kullanılan 1635. isim (... 1633. gülendam, 1634. gülfe, 1635. gülfizar, 1636. gülhanım, 1637. gülsevin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLFİZAR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLFİZAR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 19:10 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin GÜLFİZAR olduğu ve GÜLFİZAR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLFİZAR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLFİZAR yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLFİZAR Türkiye'nin en yaygın 1635. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1635. ad ise Bertrand ismi. GÜLFİZAR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1633. Demetrios 1634. Yuri 1635. Bertrand 1636. Ganesh 1637. Lan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLFİZAR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLFİZAR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLFİZAR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLFİZAR İsminin Yazılışı:

--...-.-....-...--...-.-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLFİZAR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLFİZAR İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLFİZAR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLFİZAR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLFİZAR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLFİZAR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (ülfizar) göre gülfizar ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (lfizar) göre gülfizar ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (fizar) göre gülfizar ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (izar) göre gülfizar ile Uyumlu İsimler :

gülizar

Son 3 harfine (zar) göre gülfizar ile Uyumlu İsimler :

bayzar nazar lalezar

Son 2 harfine (ar) göre gülfizar ile Uyumlu İsimler :

pınar serdar yaşar bahar çağlar haydar nigar dündar tayyar uygar mazhar zülfikar acar başar çınar cabbar toygar yadigar afşar ayavar bernar bilbaşar kibar suar sunar şehriyar muhtar alpar rüzgar bahtiyar didar ensar gaffar diyar gülbahar sancar ildar medar okyar sedar ruhsar senar sidar

BAŞ HARFLERİ GÜLFİZAR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (gülfiza) göre GÜLFİZAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (gülfiz) göre GÜLFİZAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülfi) göre GÜLFİZAR ile Uyumlu İsimler :

gülfiliz gülfiye

İlk 4 harfine (gülf) göre GÜLFİZAR ile Uyumlu İsimler :

gülfe gülfer

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLFİZAR ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLFİZAR ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLFİZAR İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'zar' ile Biten İsimler :

gülizar

'gü' ile başlayıp 'ar' ile Biten İsimler :

gülbahar

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

güler gülnur güner güngör göknur gurur güleser gülser günnur göçer gürler güvenir göker gaffar gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser gülözgür günfer

GÜLFİZAR isminin Anlamı

GÜLFİZAR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLFİZAR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLFİZAR + Anlam" veya "GÜLFİZAR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLFİZAR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLFİZAR adını oluşturan G, Ü, L, F, İ, Z, A, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 119:

G
Ü
L
F
İ
Z
A
R
TOPLAM
8
26
15
7
12
29
1
21
119

GÜLFİZAR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2330. bünyamin, 2331. mensuri, 2332. gülfizar, 2333. tuğrul, 2334. sebahattin, ... Toplam 10 ismin aritmetik toplamı 119 (Binde 4.05 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ercüment ayfettin bünyamin mensuri tuğrul sebahattin duyguhan rumeysa rüveyde