GÜLVER İsim Raporu:

GÜLVER Adının Yaygınlığı

GÜLVER Türkiye'de en çok kullanılan 2147. isim (... 2145. gülsünay, 2146. gülter, 2147. gülver, 2148. gülümser, 2149. gülözgür, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLVER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLVER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:26 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin GÜLVER olduğu ve GÜLVER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLVER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLVER yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLVER Türkiye'nin en yaygın 2147. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2147. ad ise Sameh ismi. GÜLVER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2145. Vipul 2146. Susie 2147. Sameh 2148. Elissa 2149. Abby isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLVER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLVER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLVER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLVER İsminin Yazılışı:

--...-.-.....-..-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLVER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLVER İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLVER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLVER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLVER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLVER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülver) göre gülver ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (lver) göre gülver ile Uyumlu İsimler :

selver

Son 3 harfine (ver) göre gülver ile Uyumlu İsimler :

enver münevver dilaver sever ziver şanver bavver server ünver

Son 2 harfine (er) göre gülver ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer kader sezer dinçer özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker özger ergüler amber bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer

BAŞ HARFLERİ GÜLVER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gülve) göre GÜLVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gülv) göre GÜLVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLVER ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLVER ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLVER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

güler güner güleser gülser gürler güher gülender gülfer gülter gülümser günfer

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

gülnur güngör gülizar göknur gurur günnur göçer gülfizar güvenir göker gaffar gazanfer gülbahar gülözgür

GÜLVER isminin Anlamı

GÜLVER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLVER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLVER + Anlam" veya "GÜLVER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLVER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLVER adını oluşturan G, Ü, L, V, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 103:

G
Ü
L
V
E
R
TOPLAM
8
26
15
27
6
21
103

GÜLVER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2092. cevriye, 2093. gülerdem, 2094. gülver, 2095. memnune, 2096. server, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 103 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kutlu özgür iskender elifnur ruhsat pervin rezzan sabutay tayyar tevrat türkan toros zülfü ergüler cengizhan cevriye gülerdem memnune server taygun vasfiye ömürcan