EFSER İsim Raporu:

EFSER Adının Yaygınlığı

EFSER Türkiye'de en çok kullanılan 1588. isim (... 1586. ecmel, 1587. edagül, 1588. efser, 1589. eftale, 1590. ekber, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı EFSER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

EFSER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:54 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin EFSER olduğu ve EFSER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EFSER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EFSER yaşadığını tahmin ediyoruz.

EFSER Türkiye'nin en yaygın 1588. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1588. ad ise Reese ismi. EFSER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1586. Ling 1587. Hayden 1588. Reese 1589. Tricia 1590. Susanna isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EFSER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EFSER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EFSER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EFSER İsminin Yazılışı:

...-......-.

Denizcilik Alfabesinde EFSER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EFSER İsminin Barkod Yazılışı:

EFSER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EFSER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EFSER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EFSER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (fser) göre efser ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ser) göre efser ile Uyumlu İsimler :

eser kevser müyesser güleser gülser taciser mehser naser gülümser

Son 2 harfine (er) göre efser ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder kunter merter nurer yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer ekber göçer süer gürler göker lider dönger müzekker nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver günfer

BAŞ HARFLERİ EFSER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (efse) göre EFSER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (efs) göre EFSER ile Uyumlu İsimler :

efsun efsane

İlk 2 harfine (ef) göre EFSER ile Uyumlu İsimler :

efe efekan eftal eftale efgan efil eflal

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EFSER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ef' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'e' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

ender eser enver emir ebubekir eşber ejder elifnur ekber ergüler elnur emür ensar erdener

EFSER isminin Anlamı

EFSER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EFSER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EFSER + Anlam" veya "EFSER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EFSER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EFSER adını oluşturan E, F, S, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 62:

E
F
S
E
R
TOPLAM
6
7
22
6
21
62

EFSER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 710. ışın, 711. ferhan, 712. efser, 713. eliya, 714. ethem, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 62 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

rıza ihsan ahter aydın alaeddin şefik aliye ayçin aylan berçin özge ışın ferhan eliya ethem evin gülfe gökcan halit haşim barlas medine nadire nedime sacit sanem sefer ömer refhan zekai botan başbuğ eriş filare göze ilayda ılgın garip nesma seyda